Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Su Geçirmezlik:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Geniş

Salomon Elixir Activ Gore-tex Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

Salomon ELIXIR ACTIV GTX Erkek Outdoor Ayakkabı Lacivert-Siyah-Bej 44.5

Satıcı: Korayspor

7.325,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 7335.94
Salomon ELIXIR ACTIV GTX Erkek Outdoor Ayakkabı Lacivert-Siyah-Bej 44

Satıcı: Korayspor

7.325,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

2 7335.94
Salomon L47560400 Elixir Activ Gtx Erkek Outdoor Ayakkabı

Satıcı: Korayspor

7.732,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 7732.93
Salomon Elixir Activ GORE-TEX Erkek Outdoor Ayakkabısı L47560400 Renkli 45,5 Beden

Satıcı: Korayspor

8.139,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 8139.26
Salomon Elixir Activ Gtx Erkek Outdoor Ayakkabısı L47560400 Mavi 45,5 Beden

Satıcı: Korayspor

8.139,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 8139.26
Salomon Elixir Activ Gtx Erkek Outdoor Ayakkabısı L47560400 Mavi 44 Beden

Satıcı: Korayspor

8.139,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 8139.26
Salomon Elixir Activ GORE-TEX Erkek Outdoor Ayakkabısı L47560400 Renkli 44 Beden

Satıcı: Korayspor

8.139,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 8139.26
Salomon Elixir Activ Gtx L47560400 Siyah Outdoor Ayakkabı 43,5 Beden

Satıcı: Korayspor

8.139,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 8139.26
Salomon Elixir Activ Gtx L47560400 Siyah Outdoor Ayakkabı 44,5 Beden

Satıcı: Korayspor

8.139,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 8139.26
Salomon Elixir Activ Gtx Erkek Outdoor Ayakkabısı L47560400 Mavi 44,5 Beden

Satıcı: Korayspor

8.139,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 8139.26
Salomon Elixir Activ Gtx L47560400 Siyah Outdoor Ayakkabı 44 Beden

Satıcı: Korayspor

8.139,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 8139.26
Salomon Elixir Activ Gtx Erkek Outdoor Ayakkabısı L47560400 Mavi 43,5 Beden

Satıcı: Korayspor

8.139,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 8139.26
Salomon Elixir Activ Gtx Erkek Outdoor Ayakkabısı L47560400 Mavi 43,5 Beden

Satıcı: Korayspor

8.139,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 8139.26
Salomon Elıxır Actıv Gtx L47560400 Siyah Outdoor Ayakkabı - 44,5

Satıcı: travoltasport | Numara: 44.5

11.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 11299.00
Salomon Elıxır Actıv Gtx L47560400 Siyah Outdoor Ayakkabı - 44

Satıcı: travoltasport | Numara: 44

11.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

15 11299.00
Salomon Elıxır Actıv Gtx L47560400 Siyah Outdoor Ayakkabı - 43,5

Satıcı: travoltasport | Numara: 43.5

11.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

16 11299.00

Salomon Elixir Activ Gore-tex Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Salomon Elixir Activ Gore-tex Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Geniş
Kullanım Alanı:

Salomon Elixir Activ Gore-tex Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Mavi
• İçerdiği Renkler Gri Mavi Somon
• Taban Rengi Kırık Beyaz Somon
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Geniş
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Var

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi OrthoLite İç Taban
• Su Geçirmezlik Su Geçirmez
• Su Geçirmezlik Teknolojisi Gore-Tex

Salomon Elixir Activ Gore-tex Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.