Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Geniş
Kullanım Alanı:

Skechers Dynamight 2.0 Rockin Rainbow Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

Skechers 302464L BKMT Dynamight 2.0-Rockin# Rainbow Kız Çocuk Spor Ayakkabı

Satıcı: Sportonex

2.316,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 2316.10
Skechers Siyah Çocuk Dynamıght 2.0 Spor Ayakkabı 302464l-bkmt 001 siyah

Satıcı: SportOnex

2.613,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 2613.18
Skechers 302464L Bkmt Dynamight 2.0 - Rockin Rainbow Kız Çocuk Spor Ayakkabı

Satıcı: Sportonex

2.795,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2795.00
Skechers Dynamight 2.0 - Rockin# Rainbow Büyük Kız Çocuk Siyah Spor Ayakkabı 302464L Bkmt - 27

Satıcı: SPORTONEX | 7 yorum | Numara: 27

2.862,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 2862.00
Skechers 302464L BKMT Dynamight 2.0-Rockin# Rainbow Kız Çocuk Spor Ayakkabı

Satıcı: Baby Kids House

3.114,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 3114.99
Skechers 302464L BKMT Dynamight 2.0-Rockin# Rainbow Kız Çocuk Spor Ayakkabı

Satıcı: Baby Kids House

3.114,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 3114.99
Skechers Dynamight 2.0 - Rockin# Rainbow Büyük Kız Çocuk Siyah Spor Ayakkabı 302464L Bkmt - 32

Satıcı: Brandland | 7 yorum | Numara: 32

6.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 6699.00
Skechers Dynamight 2.0 - Rockin# Rainbow Büyük Kız Çocuk Siyah Spor Ayakkabı 302464L Bkmt - 28

Satıcı: Brandland | 7 yorum | Numara: 28

6.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 6699.00

Skechers Dynamight 2.0 Rockin Rainbow Çocuk Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Skechers Dynamight 2.0 Rockin Rainbow Çocuk Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Skechers Dynamight 2.0 Rockin Rainbow Çocuk Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Geniş

Skechers Dynamight 2.0 Rockin Rainbow Çocuk Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah Pembe
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı Cırtlı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Geniş
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Var

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Memory Foam İç Taban

Skechers Dynamight 2.0 Rockin Rainbow Çocuk Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.