Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Yastıklama:
Ön Kısım Genişliği:
Geniş

Skechers Summits Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

Skechers Gri Kadın Summıts Spor Ayakkabı 896123tk-char 001 gri

Satıcı: samuraysport

2.699,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 2699.32
Skechers Gri Kadın Summıts Spor Ayakkabı 896123tk-char 001 gri

Satıcı: samuraysport

2.699,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 2699.32
Skechers Gri Kadın Summıts Spor Ayakkabı 896123tk-char 001 gri

Satıcı: longstreet12

3.258,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 3258.39
Skechers Summits Kadın Gri Günlük Ayakkabı 896123Tk Char - 36

Satıcı: KUMSTEP | 456 yorum | Numara: 36

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 3799.00
Skechers Summits Kadın Gri Günlük Ayakkabı 896123Tk Char - 36,5

Satıcı: Shop & Mall | 456 yorum | Numara: 36.5

3.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 3890.00
Skechers 896123TK CHAR Summits Kadın Spor Ayakkabı

Satıcı: Alıver Gelsin

4.037,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 4037.50
Skechers Summits Kadın Gri Günlük Ayakkabı 896123Tk Char - 36,5

Satıcı: Alıver Gelsin | 456 yorum | Numara: 36.5

4.140,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 4140.00
Skechers Summits Kadın Gri Günlük Ayakkabı 896123Tk Char - 36,5

Satıcı: Erzincan Outdoor ve spor giyim | 456 yorum | Numara: 36.5

4.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 4250.00
Skechers Summits Kadın Gri Günlük Ayakkabı 896123Tk Char - 36

Satıcı: Erzincan Outdoor ve spor giyim | 456 yorum | Numara: 36

4.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 4250.00
Skechers Gri Kadın Summıts Spor Ayakkabı 896123tk-char 001 gri

Satıcı: alivergelsin

5.784,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 5784.11

Skechers Summits Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Skechers Summits Kadın Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Skechers Summits Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Geniş
Kullanım Alanı:

Skechers Summits Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Antrasit
• İçerdiği Renkler Antrasit
• Taban Rengi Beyaz Antrasit
• Ayak Kapama Bağcıksız
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Geniş
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Köpük
• Yastıklama Teknolojisi Air Cooled Memory Foam İç Taban Lite Weight Orta Taban

Skechers Summits Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.