Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Slazenger Gala I Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

Slazenger GALA I Kadın Beyaz/Gümüş Koşu & Yürüyüş Spor Ayakkabısı

Satıcı: SLAZENGER

1.234,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 1244.9
Slazenger GALA I Kadın Beyaz/Gümüş Koşu & Yürüyüş Spor Ayakkabısı

Satıcı: SLAZENGER

1.234,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 1244.9
Slazenger GALA I Kadın Beyaz/Gümüş Koşu & Yürüyüş Spor Ayakkabısı

Satıcı: SLAZENGER

1.234,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 1244.9
Slazenger GALA I Kadın Sneaker Ayakkabı Beyaz / Gümüş

Satıcı: SLAZENGER

1.329,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 1329.90
Slazenger GALA I Kadın Sneaker Ayakkabı Beyaz / Gümüş

Satıcı: SLAZENGER

1.329,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 1329.90
Slazenger GALA I Kadın Sneaker Ayakkabı Beyaz / Gümüş

Satıcı: SLAZENGER

1.329,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 1329.90
Slazenger GALA I Kadın Sneaker Ayakkabı Beyaz / Gümüş

Satıcı: SLAZENGER

1.329,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 1329.90
Slazenger GALA I Kadın Sneaker Ayakkabı Beyaz / Gümüş

Satıcı: SLAZENGER

1.329,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 1329.90
Slazenger GALA I Kadın Sneaker Ayakkabı Beyaz / Gümüş 39 Beden

Satıcı: Slazenger

1.399,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 1399.90
Slazenger GALA I Kadın Sneaker Ayakkabı Beyaz / Gümüş 36 Beden

Satıcı: SPR

1.399,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 1399.90

Slazenger Gala I Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Slazenger Gala I Kadın Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Slazenger Gala I (SA29LK080-500) Kadın Spor Ayakkabı Siyah 1.169,90 TL
Slazenger Gala I (SA29LK080-000) Kadın Spor Ayakkabı Beyaz 1.234,90 TL

Slazenger Gala I Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Slazenger Gala I Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Beyaz
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

Slazenger Gala I Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.