Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Su Geçirmezlik:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal

The North Face Thermoball Kadın Ayakkabı Fiyatları

The North Face Thermoball Lace Up Su Geçirmez Kadın Bot Nf0a5lwdkom1

Satıcı: OutdoorPost

3.960,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3960.00
THE NORTH FACE THERMOBALL LACE UP Su Geçirmez Kadın Bot Kahverengi-41 36 Beden

Satıcı: NSPORT

6.459,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

2 6459.05
THE NORTH FACE THERMOBALL LACE UP Su Geçirmez Kadın Bot Kahverengi-41 41 Beden

Satıcı: Korayspor

6.799,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

3 6799.15
THE NORTH FACE W Thermoball Lace Up Wp Kadın Kar Botu NF0A5LWDKOM1 Kahverengi 41 Beden

Satıcı: Koray Spor

6.799,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

4 6799.15
THE NORTH FACE W Thermoball Lace Up Wp Kadın Kar Botu NF0A5LWDKOM1 Kahverengi 36 Beden

Satıcı: Koray Spor

6.799,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

5 6799.15
THE NORTH FACE Thermoball Lace Up Kahve Kadın Waterproof Outdoor Bot Nf0A5Lwdkom1 40 Beden

Satıcı: Korayspor

6.799,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

6 6799.15
THE NORTH FACE THERMOBALL LACE UP Su Geçirmez Kadın Bot Kahverengi-41 40 Beden

Satıcı: Koray Spor

6.799,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 6799.15
THE NORTH FACE Thermoball Lace Up Kahve Kadın Waterproof Outdoor Bot Nf0A5Lwdkom1 41 Beden

Satıcı: Korayspor

6.799,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

8 6799.15
THE NORTH FACE W Thermoball Lace Up Wp Kadın Kar Botu NF0A5LWDKOM1 Kahverengi 36 Beden

Satıcı: Korayspor

6.799,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

9 6799.15
The North Face Thermoball Lace Up Kadın Kahverengi Bot Düz Nf0a5lwdkom1 Kahverengi

Satıcı: superstep

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 7199.00
The North Face Thermoball Lace Up Su Geçirmez Kadın Bot Nf0a5lwdkom1

Satıcı: ADRENALİN

7.934,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 7934.10

The North Face Thermoball Kadın Ayakkabı Fiyat Geçmişi

The North Face Thermoball Kadın Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal
Kullanım Alanı:

The North Face Thermoball Kadın Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Taba
• İçerdiği Renkler Siyah Taba
• Taban Rengi Beyaz Siyah
• Ayak Kapama Kilitli Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Orta Yüksek
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi OrthoLite İç Taban
• Su Geçirmezlik Su Geçirmez
• Su Geçirmezlik Teknolojisi DryVent

The North Face Thermoball Kadın Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.