Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Su Geçirmezlik:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal

The North Face Vectiv Exploris II Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

The North Face M VECTIV EXPLORIS 2 MID FUTURELIGHT LTHR Erkek Ayakkabı NF0A7W4XNY71

Satıcı: Macera Cumhuriyeti

6.156,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 6156.95
The North Face M VECTIV EXPLORIS 2 MID FUTURELIGHT LTHR Erkek Ayakkabı NF0A7W4XNY71

Satıcı: Macera Cumhuriyeti

6.156,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 6156.95
The North Face Erkek Outdoor Bot Vectiv Exploris 2 Mid Futurelight Lthr Nf0A7W4Xny71

Satıcı: Macera Cumhuriyeti

6.156,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 6156.95
The North Face Vectıv Explorıs 2 Mıd Futurelıght Su Geçirmez Deri Erkek Bot Nf0a7w4xny71

Satıcı: OutdoorPost

8.315,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 8315.90
The North Face M Vectiv Exploris 2 Mid Futurelight Lthr Erkek Trekking Bot Ve Ayakkabısı NF0A7W4XNY71 Siyah 40

Satıcı: Korayspor

8.399,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 8409.2
The North Face Erkek Outdoor Bot Vectiv Exploris 2 Mid Futurelight Lthr Nf0A7W4Xny71

Satıcı: Korayspor

8.477,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 8477.80
The North Face Erkek Outdoor Bot Vectiv Exploris 2 Mid Futurelight Lthr Nf0A7W4Xny71

Satıcı: Korayspor

8.477,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 8477.80
The North Face M VECTIV EXPLORIS 2 MID FUTURELIGHT LTHR Erkek Ayakkabı NF0A7W4XNY71

Satıcı: Korayspor

8.477,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 8477.80
The North Face Erkek Outdoor Bot Vectiv Exploris 2 Mid Futurelight Lthr Nf0A7W4Xny71

Satıcı: Sporalışverişim

9.344,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 9344.11
The North Face Erkek Outdoor Bot Vectiv Exploris 2 Mid Futurelight Lthr Nf0A7W4Xny71

Satıcı: Sporalışverişim

9.344,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 9344.11
The North Face M VECTIV EXPLORIS 2 MID FUTURELIGHT LTHR Erkek Ayakkabı NF0A7W4XNY71

Satıcı: Sporalışverişim

9.344,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 9344.11
The North Face Erkek Outdoor Bot Vectiv Exploris 2 Mid Futurelight Lthr Nf0A7W4Xny71

Satıcı: Adrenalin Outdoor

9.466,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 9466.31
The North Face M VECTIV EXPLORIS 2 MID FUTURELIGHT LTHR Erkek Ayakkabı NF0A7W4XNY71

Satıcı: Adrenalin Outdoor

9.466,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

13 9466.31
The North Face M VECTIV EXPLORIS 2 MID FUTURELIGHT LTHR Erkek Ayakkabı NF0A7W4XNY71

Satıcı: Adrenalin Outdoor

9.466,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

14 9466.31
The North Face Vectıv Explorıs 2 Mıd Futurelıght Su Geçirmez Deri Erkek Bot Nf0a7w4xny71

Satıcı: ADRENALİN

10.227,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 10227.70

The North Face Vectiv Exploris II Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

The North Face Vectiv Exploris II Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal
Kullanım Alanı:

The North Face Vectiv Exploris II Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah
• Taban Rengi Koyu Gri
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Kayık (Rocker Bottom)
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Orta Yüksek
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Var

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi EVA Orta Taban Vectiv 2.0 Orta Taban
• Su Geçirmezlik Su Geçirmez
• Su Geçirmezlik Teknolojisi FutureLight

The North Face Vectiv Exploris II Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.