Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Under Armour Charged Aurora 2 Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

Under Armour UA W Charged Aurora 2 Kadın Spor Ayakkabı, White/White Clay/Radial Turquoise, 36 EU

Satıcı: Amazon.com.tr | Numara: 36

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 2209
Under Armour Kadın UA Charged Aurora 2 Antrenman Ayakkabısı 3025060-103 - 38 - Beyaz-103

Satıcı: Shop & Mall | 64 yorum | Numara: 38

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 2399.00
Under Armour Kadın UA Charged Aurora 2 Antrenman Ayakkabısı 3025060-103 - 36 - Beyaz-103

Satıcı: Shop & Mall | 64 yorum | Numara: 36

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 2499.00
Under Armour Kadın UA Charged Aurora 2 Antrenman Ayakkabısı 3025060-103 - 37,5 - Beyaz-103

Satıcı: ZynShop | 64 yorum | Numara: 37.5

3.068,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 3068.01
Under Armour Kadın UA Charged Aurora 2 Antrenman Ayakkabısı 3025060-103 - 39 - Beyaz-103

Satıcı: ZynShop | 64 yorum | Numara: 39

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 3099.00
Under Armour Kadın UA Charged Aurora 2 Antrenman Ayakkabısı 3025060-103 - 38,5 - Beyaz-103

Satıcı: Buetic | 64 yorum | Numara: 38.5

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 3299.00
Under Armour Kadın UA Charged Aurora 2 Antrenman Ayakkabısı 3025060-103 38 Beden

Satıcı: Alıver Gelsin

3.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 3400.00
Under Armour Kadın UA Charged Aurora 2 Antrenman Ayakkabısı 3025060-103 - 41 - Beyaz-103

Satıcı: GözdeSpor | 64 yorum | Numara: 41

3.545,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 3545.00
Under Armour Kadın UA Charged Aurora 2 Antrenman Ayakkabısı 3025060-103 - 40,5 - Beyaz-103

Satıcı: GözdeSpor | 64 yorum | Numara: 40.5

3.545,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 3545.00

Under Armour Charged Aurora 2 Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Under Armour Charged Aurora 2 Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Under Armour Charged Aurora 2 Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Beyaz Yeşil
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Charged Cushioning Orta Taban

Under Armour Charged Aurora 2 Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.