Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Geniş
Kullanım Alanı:

Under Armour Hovr Turbulence 2 Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

Under Armour UA W HOVR Turbulence 2 Kadın Spor Ayakkabı, Black/Jet Gray/White, 36 EU

Satıcı: Amazon.com.tr | Numara: 36

2.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

1 2290
Under Armour Hovr Turbulence 2 Kadın Koşu Ayakkabısı

Satıcı: Amazon.com.tr

2.294,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 2304
Under Armour UA W HOVR Turbulence 2 Kadın Koşu Ayakkabısı Black/Jet Gray/White 37.5

Satıcı: Amazon.com.tr

2.669,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 2679.11
Under Armour UA W HOVR Turbulence 2 Kadın Koşu Ayakkabısı Black/Jet Gray/White 38

Satıcı: Amazon.com.tr

2.888,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 2898.67
Under Armour UA W HOVR Turbulence 2 Kadın Koşu Ayakkabısı Black/Jet Gray/White 36.5

Satıcı: Amazon.com.tr

3.232,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 3242.75
Under Armour Hovr Turbulence 2 Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı 36 Beden

Satıcı: updigo

3.238,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 3238.34
Under Armour Ua Hover Turbulnace 2 3026525-001 Unisex Siyah Koşu&Yürüyüş Ayakkabısı

Satıcı: Alıver Gelsin

4.279,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 4279.75
UNDER ARMOUR UA HOVER TURBULNACE 2 3026525-001 Unisex SİYAH Koşu&Yürüyüş Ayakkabı - 38

Satıcı: Under Armour | 33 yorum | Numara: 38

4.333,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 4333.00
UNDER ARMOUR UA HOVER TURBULNACE 2 3026525-001 Unisex SİYAH Koşu&Yürüyüş Ayakkabı - 37,5

Satıcı: Under Armour | 33 yorum | Numara: 37.5

4.333,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 4333.00
UNDER ARMOUR UA HOVER TURBULNACE 2 3026525-001 Unisex SİYAH Koşu&Yürüyüş Ayakkabı - 38,5

Satıcı: travoltasport | 33 yorum | Numara: 38.5

6.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 6699.00

Under Armour Hovr Turbulence 2 Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Under Armour Hovr Turbulence 2 Kadın Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Under Armour Hovr Turbulence 2 Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Geniş

Under Armour Hovr Turbulence 2 Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah Antrasit
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Geniş
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

Under Armour Hovr Turbulence 2 Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.