Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Vans Old Skool V Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

Vans Uy Old Skool V Çocuk Günlük Ayakkabı VN000VHENWD1 Lacivert 31,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.399,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 2399.20
Vans Uy Old Skool V Çocuk Günlük Ayakkabı VN000VHENWD1 Lacivert 32 Beden

Satıcı: Korayspor

2.399,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2399.20
Vans Uy Old Skool V Çocuk Günlük Ayakkabı VN000VHENWD1 Lacivert 31 Beden

Satıcı: Korayspor

2.399,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 2399.20
Vans Uy Old Skool V Çocuk Günlük Ayakkabı VN000VHENWD1 Lacivert 32,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.399,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 2399.20
Vans Uy Old Skool V Çocuk Günlük Ayakkabı VN000VHENWD1 Lacivert 30,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.399,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2399.20
Vans Uy Old Skool V Çocuk Günlük Ayakkabı VN000VHENWD1 Lacivert 31 Beden

Satıcı: Korayspor

2.399,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2399.20
Vans Uy Old Skool V Çocuk Günlük Ayakkabı VN000VHENWD1 Lacivert 33 Beden

Satıcı: Korayspor

2.399,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 2399.20
Vans Uy Old Skool V Çocuk Günlük Ayakkabı VN000VHENWD1 Lacivert 31 Beden

Satıcı: Korayspor

2.399,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 2399.20
Vans Uy Old Skool V Çocuk Günlük Ayakkabı VN000VHENWD1 Lacivert 32 Beden

Satıcı: Korayspor

2.399,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 2399.20
Vans Uy Old Skool V Çocuk Günlük Ayakkabı VN000VHENWD1 Lacivert 32,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.399,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 2399.20

Vans Old Skool V Çocuk Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Vans Old Skool V Çocuk Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Vans Old Skool V Çocuk Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Mavi
• İçerdiği Renkler Beyaz Lacivert Mavi
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Cırtlı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

Vans Old Skool V Çocuk Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.