Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Fujifilm X-T5 Gövde Siyah Fotoğraf Makinesi
Satıcı: Fujifilmturkiye | 3 yorum
84.239,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 84239.00
X-T5 Gümüş Gövde ( Türkiye Garantili) - Bej
Satıcı: Fujifilmturkiye
84.239,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 84239.00
Fujifilm X-t5 Gümüş Gövde ( Türkiye Garantili) Satıcı: FUJIFILM
84.239,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 84239.00
Fujifilm X-t5 Siyah Gövde ( Türkiye Garantili) Satıcı: FUJIFILM
84.239,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 84239.00
Fujifilm X-t5 Siyah Gövde Aynasız Fotoğraf Makinesi
84.239,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
5 84239.00
Fujifilm X-t5 Gümüş Gövde Aynasız Fotoğraf Makinesi
84.239,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
6 84239.00
SENSÖR
POZLAMA & ÇEKİM
OBJEKTİF
FLAŞ
EKRAN & VİZÖR
VİDEO
DEPOLAMA & PİL
FİZİKSEL DAYANIKLILIK
BAĞLANTILAR
DİĞER BİLGİLER