Kamera Türü:
Sensör Tipi:
Etkin Piksel:
Çıkış Yılı:
Ekran Boyutu:
Değiştirilebilir Objektif:
Var
Harici Flaş Desteği:
Var
Video Çözünürlüğü:

Sony ZV-E10 II 16-50mm Aynasız Fotoğraf Makinesi Fiyatları

Sony Zv-E10 İi 16-50Mm Lens Kit

Satıcı: Prime

53.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 53999.00
Sony Zv-E10 Iı Vlog Kamerası Gövde + 16-50 Mm Motorlu Zoom Lens (Selp16502)

Satıcı: Fotoaksesuar

55.835,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 55835.00
Sony Zv-E10 Iı 16-50Mm Oss Iı Lens Kit / İthalatçı Garantili

Satıcı: Fotofix

56.721,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 56721.00
Sony Zv-E10 İi 16-50Mm Lens Kit

Satıcı: DELTA DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK

58.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 58200.00
Sony ZV-E10 Iı Vlog Kamerası Gövde + 16-50 mm Motorlu Zum Lens (SELP16502)

Satıcı: çiçen fotoğrafçılık | 3 yorum

61.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 61000.00
Sony ZV-E10 II + 16-50 Lens Fotoğraf Makinesi ( Sony Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: tripodfoto

61.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 61599.00
Sony Zv-e10 II 16-50 MM Lens Kit (Sony Eurasia Garantili) 63.918,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 63918.02
Sony ZV-E10 II + 16-50 Lens Fotoğraf Makinesi ( Sony Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: FotomaksFotoğraf

66.494,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 66494.07
Sony ZV-E10 Iı 16-50MM Oss Iı +55-210MM Double Lens Kit / On Ithalat Garantili

Satıcı: Fotofix

75.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 75999.00

Sony ZV-E10 II 16-50mm Aynasız Fotoğraf Makinesi Fiyat Geçmişi

Sony ZV-E10 II 16-50mm Aynasız Fotoğraf Makinesi Ürün Ailesi

Sony ZV-E10 II 16-50mm (ZVE10M2KB) Aynasız Fotoğraf Makinesi 16-50 mm 53.999,00 TL
Sony ZV-E10 II (ZVE10M2B) Aynasız Fotoğraf Makinesi Gövde 56.856,10 TL

Sony ZV-E10 II 16-50mm Aynasız Fotoğraf Makinesi Temel Özellikleri

Var
En Yüksek ISO:
Enstantane (Hızlı):
Optik Zoom:
Var

Sony ZV-E10 II 16-50mm Aynasız Fotoğraf Makinesi Özellikleri

SENSÖR SENSÖR

• Görüntü İşlemcisi Bionz XR
• Sensör Tipi Exmor R CMOS
• Sensör Formatı APS-C
• Sensör Boyutu (Gen) 23.3 mm
• Sensör Boyutu (Uz) 15.5 mm
• Etkin Piksel 26 MP
• En Düşük ISO 100
• En Yüksek ISO 32000
• Genişletilmiş ISO (Düşük) 50
• Genişletilmiş ISO (Yüksek) 102400

POZLAMA & ÇEKİM POZLAMA & ÇEKİM

OBJEKTİF OBJEKTİF

FLAŞ FLAŞ

• Yerleşik Flaş Yok
• Harici Flaş Desteği Var

EKRAN & VİZÖR EKRAN & VİZÖR

• Ekran Var
• Ekran Boyutu 3 inç
• Ekran Teknolojisi LCD
• Ekran Pikseli 1.04 milyon
• Dokunmatik Ekran Var
• Hareketli Ekran Var
• Vizör Yok

VİDEO VİDEO

• Video Kaydı Var
• Video Çözünürlüğü UHD (3840x2160)
• Video Kare Hızı 60 fps
• Video Kayıt Formatı XAVC HS XAVC S
• Video Sıkıştırma Biçimi MPEG-4 AVC/H.264 MPEG-H HEVC/H.265
• Zaman Aralıklı Çekim Var
• Yavaş Çekim Var

DEPOLAMA & PİL DEPOLAMA & PİL

• Dahili Hafıza Yok
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi SD SDHC SDXC
• Çift Kart Yuvası Yok
• Pil Tipi Lityum
• Pil Özellikleri Şarj Edilebilir
• Pil Kapasitesi 2280 mAh
• Pil Ömrü (Fotoğraf) 610 adet
• Pil Ömrü (Video) 130 dk

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Genişlik 115 mm
• Yükseklik 68 mm
• Derinlik 54 mm
• Ağırlık 377 g

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Suya Dayanıklılık Yok
• Toza Dayanıklılık Yok

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

Sony ZV-E10 II 16-50mm Aynasız Fotoğraf Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.