Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Altunsa Dermason Fasulye 900 gr Fiyatları

Altunsa Fasulye Dermason Yerli 900 G

Satıcı: Sonsepet

121,41 TL

(134,90 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 131.41
Altunsa Fasulye Dermason Yerli 5 x 900 G

Satıcı: Sonsepet

629,90 TL

(139,98 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 639.9
Altunsa Fasulye Dermason Yerli 5 x 900 G

Satıcı: SONSEPET

644,90 TL

(143,31 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 654.9
Altunsa Fasulye Dermason Yerli 900 G

Satıcı: Son Sepet 1

131,70 TL

(146,33 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 141.7
Altunsa Fasulye Dermason Yerli 900 G X 2 Adet

Satıcı: Sonsepet

269,91 TL

(149,95 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 279.91
Altunsa Fasulye Dermason Yerli 900 Gr

Satıcı: SONSEPET

149,90 TL

(166,56 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 159.9
Altunsa Fasulye Dermason Yerli 900 G x 2 Adet

Satıcı: Sonsepet

299,90 TL

(166,61 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 309.9
Altunsa Fasulye Dermason Yerli 900 G X 2 Adet

Satıcı: SONSEPET

329,90 TL

(183,28 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 339.9
Altunsa Fasulye Dermason Yerli 900 G X 2 Adet

Satıcı: Sonsepet

346,40 TL

(192,44 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

9 346.40
Altunsa Fasulye Dermason Yerli 900 G

Satıcı: Sonsepet

175,12 TL

(194,58 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

10 185.12
Altunsa Fasulye Dermason Yerli 900 G

Satıcı: Sonsepet

179,90 TL

(199,89 TL/Kg)

+ 21,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

11 189.9

Altunsa Dermason Fasulye 900 gr Fiyat Geçmişi

Altunsa Dermason Fasulye 900 gr Temel Özellikleri

Yok

Altunsa Dermason Fasulye 900 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Altunsa Dermason Fasulye 900 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.