Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
71,47 TL(79,41 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
1 71.47 Altunsa Yerli Kırmızı Mercimek 2 x 900 GSatıcı: Sonsepet
145,00 TL(80,56 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 155 Altunsa Kırmızı Mercimek Yerli 900 G x 2 AdetSatıcı: Sonsepet
147,60 TL(82,00 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
3 157.6 Altunsa Kırmızı Mercimek Yerli 900 GSatıcı: Sonsepet
99,90 TL(111,00 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 109.9 Altunsa Kırmızı Mercimek Yerli 900 GSatıcı: Sonsepet
116,10 TL(129,00 TL/Kg)
+ 21,90 TL Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
5 126.1 Altunsa Bulgur Köftelik Yerli 900 Gr + Kırmızı Mercimek Yerli 900 GrSatıcı: Amazon.com.tr
133,69 TL(148,54 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 133.69