Ürün Tipi:
Menşei:
Ürün Yöresi:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Duru 7 mm Kuru Fasulye 1 kg (1 kg) Fiyatları

Duru Bakliyat Kuru Fasulye 7 Mm 1000 Gr

Satıcı: Amazon.com.tr

101,99 TL

(101,99 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 111.99
Duru Kuru Fasulye 7mm 1 Kg X 12 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.763,10 TL

(146,93 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 1763.10
Duru Kuru Fasulye 7Mm 1 Kg X 12 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.786,20 TL

(148,85 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1786.20
Duru Kuru Fasulye 7Mm 1 Kg X 6 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

914,20 TL

(152,37 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 914.20
Duru Kuru Fasulye 7mm 1 Kg X 6 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

926,10 TL

(154,35 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 926.10
Duru Kuru Fasulye 7Mm 1 Kg X 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

499,90 TL

(166,63 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 499.90
Duru Kuru Fasulye 7mm 1 Kg X 12 Adet

Satıcı: GELTAT SUPERMARKET

2.029,00 TL

(169,08 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 2039
Duru Kurufasülye 1 Kg 7 Mm

Satıcı: Develigross

169,10 TL

(169,10 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 179.1
Duru Kuru Fasulye 7 MM 3 x 1 KG

Satıcı: geltatsupermarket

508,69 TL

(169,56 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 508.69
Duru Kuru Fasulye 7mm 1 Kg x 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

521,10 TL

(173,70 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

10 521.10
Duru Kuru Fasulye 7mm 1 Kg X 6 Adet

Satıcı: GELTAT SUPERMARKET

1.059,00 TL

(176,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

11 1069
Duru Kuru Fasulye 7mm 1 Kg X 12 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

2.149,00 TL

(179,08 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2159
Duru Kuru Fasulye 7mm 1 Kg X 6 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.159,00 TL

(193,17 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1169
Duru Kuru Fasulye 7mm 1 Kg x 3 Adet

Satıcı: GELTAT SUPERMARKET

589,00 TL

(196,33 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

14 599
Duru Kuru Fasulye 7mm 1 Kg x 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

649,00 TL

(216,33 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 659
Duru Bulgur Kuru Fasulye 1 kg

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

323,59 TL

(323,59 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 323.59

Duru 7 mm Kuru Fasulye 1 kg (1 kg) Fiyat Geçmişi

Duru 7 mm Kuru Fasulye 1 kg Ürün Ailesi

Duru 7 mm Kuru Fasulye 1 kg Bakliyat 1 kg 101,99 TL(101,99 TL/Kg)
Duru 7 mm Kuru Fasulye 2.5 kg Bakliyat 2.5 kg Fiyat bulunamadı

Duru 7 mm Kuru Fasulye 1 kg (1 kg) Temel Özellikleri

Yok

Duru 7 mm Kuru Fasulye 1 kg (1 kg) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Duru 7 mm Kuru Fasulye 1 kg (1 kg) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.