Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Ürün Yöresi:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Duru 8 mm Koçbaşı Nohut 1 kg (1 kg) Fiyatları

Duru Bakliyat Koçbaşı Nohut 8 Mm 1000 Gr

Satıcı: Amazon.com.tr

99,90 TL

(99,90 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 109.9
Duru Koçbaşı Nohut 8mm 1 Kg X 12 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.547,10 TL

(128,93 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1547.10
Duru Koçbaşı Nohut 8 Mm 1000 Gr X 5 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

689,80 TL

(137,96 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 689.80
Duru Koçbaşı Nohut 8Mm 1 Kg X 12 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.664,70 TL

(138,73 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1664.70
Duru Koçbaşı Nohut 8 mm 1000 gr x 5 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

710,10 TL

(142,02 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 710.10
Duru Koçbaşı Nohut 8 Mm 1000 Gr X 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

453,00 TL

(151,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 453.00
Duru Koçbaşı Nohut 8 mm 1000 gr x 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

467,10 TL

(155,70 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 467.10
Duru Koçbaşı Nohut 8mm 1 Kg X 12 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.919,00 TL

(159,92 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 1919.00
Duru Koçbaşı Nohut (8 Mm) 1 Kg

Satıcı: 5M.

178,00 TL

(178,00 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 188
Duru Koçbaşı Nohut 8 mm 1000 gr x 5 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

899,00 TL

(179,80 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 899.00
Duru Koçbaşı Nohut 8 mm 1 kg x 3 Adet

Satıcı: GELTAT SUPERMARKET

549,72 TL

(183,24 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 559.72
Duru Koçbaşı Nohut 8 mm 1000 gr x 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

579,00 TL

(193,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 579.00
Duru Nohut Koçbaşı 8 Mm 1000 Gr

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

309,73 TL

(309,73 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

13 309.73
Duru Koçbaşı Nohut (8 Mm) 1 Kg

Satıcı: Rüzgar GROSS

444,10 TL

(444,10 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 444.10

Duru 8 mm Koçbaşı Nohut 1 kg (1 kg) Fiyat Geçmişi

Duru 8 mm Koçbaşı Nohut 1 kg Ürün Ailesi

Duru 8 mm Koçbaşı Nohut 1 kg Bakliyat 1 kg 99,90 TL(99,90 TL/Kg)
Duru 8 mm Koçbaşı Nohut 2.5 kg Bakliyat 1 kg Fiyat bulunamadı

Duru 8 mm Koçbaşı Nohut 1 kg (1 kg) Temel Özellikleri

Yok

Duru 8 mm Koçbaşı Nohut 1 kg (1 kg) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Duru 8 mm Koçbaşı Nohut 1 kg (1 kg) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.