Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Ürün Yöresi:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Duru Baldo Pirinç 2 kg (2 kg) Fiyatları

Duru Baldo Pirinç 2000Gr

Satıcı: Develigross

338,20 TL

(169,10 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 338.20
Duru Baldo Pirinç 2000 gr x 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.349,10 TL

(168,64 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 1349.10
Duru Baldo Pirinç 2000 Gr X 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.363,20 TL

(170,40 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 1363.20
Duru Baldo Pirinç 2 Kg X 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.035,10 TL

(172,52 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 1035.10
Duru Baldo Pirinç 2 kg x 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.043,10 TL

(173,85 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 1043.10
Duru Baldo Pirinç 2000 Gr X 8 Adet ( 1 Koli)

Satıcı: IYAŞ AVM

2.842,70 TL

(177,67 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 2842.70
Duru Baldo Pirinç 2000 gr x 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

719,10 TL

(179,78 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 719.10
Duru Baldo Pirinç 2000 Gr X 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

720,90 TL

(180,23 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 720.90
Duru Baldo Pirinç 2 x 2 KG

Satıcı: geltatsupermarket

727,09 TL

(181,77 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 727.09
Duru Baldo Pirinç 2000 Gr X 4 Adet

Satıcı: IYAŞ AVM

1.457,50 TL

(182,19 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 1457.50
Duru Baldo Pirinç 2 Kg

Satıcı: Rüzgar GROSS

378,30 TL

(189,15 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 378.30
Duru Baldo Pirinç 2000 Gr X 2 Adet

Satıcı: IYAŞ AVM

776,70 TL

(194,18 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 776.70
Duru Bakliyat Duru Baldo Pirinç 2000 Gr X 2 Adet

Satıcı: KAHRAMANLAR

790,00 TL

(197,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 790.00
Duru Baldo Pirinç 2000 Gr X 8 Adet ( 1 Koli )

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

3.273,79 TL

(204,61 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 3273.79
Duru Baldo Pirinc 2000 gr x 4 Adet 1.689,00 TL

(211,13 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 1699
Duru Baldo Pirinç 2 kg x 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.299,00 TL

(216,50 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 1309
Duru Baldo Pirinç 2000 Gr X 2 Adet

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

885,24 TL

(221,31 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

17 885.24
Duru Baldo Pirinç 2 Kg

Satıcı: 5M.

445,00 TL

(222,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

18 445.00
Duru Baldo Pirinc 2000 gr x 2 Adet 899,00 TL

(224,75 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 909
Duru Baldo Pirinç 2 kg

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

487,11 TL

(243,56 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

20 487.11
Duru Baldo Pirinç 2 kg 603,90 TL

(301,95 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

21 613.9

Duru Baldo Pirinç 2 kg (2 kg) Fiyat Geçmişi

Duru Baldo Pirinç 2 kg Ürün Ailesi

Duru Baldo Pirinç 2 kg (2 kg) Temel Özellikleri

Yok

Duru Baldo Pirinç 2 kg (2 kg) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Duru Baldo Pirinç 2 kg (2 kg) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.