Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Duru Başbaşı Bulgur 1 kg (1 kg) Fiyatları

Duru Bulgur Başbaşı Bulgur 1000 Gr

Satıcı: Amazon.com.tr

49,50 TL

(49,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 49.50
Duru Bulgur Başbaşı Bulgur 1000 Gr 2li paket

Satıcı: Amazon.com.tr

99,00 TL

(49,50 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 109
Duru Başbaşı Bulgur 1 Kg 70,95 TL

(70,95 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 80.95
Duru Bulgur 3'lü Başbaşı Bulgur 1 kg

Satıcı: Duru Bakliyat

240,00 TL

(80,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 250
Duru Başbaşı Bulgur 1 Kg X 12 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

974,70 TL

(81,23 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 974.70
Duru Başbaşı Bulgur 1 kg x 12 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

989,10 TL

(82,43 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 989.10
Duru Başbaşı Bulgur 1 Kg X 5 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

430,80 TL

(86,16 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 430.80
Duru Bakliyat Bulgur 1 Kg Başbaşı Pilavlık X 12 Paket

Satıcı: IYAŞ AVM

1.035,90 TL

(86,33 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 1035.90
Duru Bakliyat Bulgur 1 Kg Başbaşı Pilavlık X 6 Paket

Satıcı: IYAŞ AVM

551,50 TL

(91,92 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 551.50
Duru Başbaşı Bulgur 1 kg x 5 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

467,10 TL

(93,42 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 467.10
Duru Başbaşı Bulgur 1 Kg X 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

292,70 TL

(97,57 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 292.70
Duru Bakliyat Bulgur 1 Kg Başbaşı Pilavlık X 4 Paket

Satıcı: IYAŞ AVM

402,70 TL

(100,68 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 402.70
Duru Bakliyat Bulgur 1 Kg Başbaşı Pilavlık X 5 Paket

Satıcı: IYAŞ AVM

504,20 TL

(100,84 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 504.20
Duru Başbaşı Bulgur 1 Kg X 3 Adet

Satıcı: Turna Shopping Center

310,60 TL

(103,53 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

14 310.60
Duru Başbaşı Bulgur 1 Kg X 3 Adet

Satıcı: Turna Shopping Center

314,10 TL

(104,70 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

15 314.10
Duru Başbaşı Bulgur 1000 Gr. (Bakliyat) (12'li)

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

1.274,36 TL

(106,20 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

16 1274.36
Duru Başbaşı Bulgur 1 kg x 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

323,10 TL

(107,70 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

17 323.10
Duru Başbaşı Bulgur 1000 Gr. (Bakliyat) (6'lı)

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

671,13 TL

(111,86 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

18 671.13
Duru Başbaşı Bulgur 1 kg x 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

339,00 TL

(113,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 339.00
Duru Başbaşı Bulgur 1 kg x 3 Adet

Satıcı: GELTAT SUPERMARKET

359,00 TL

(119,67 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

20 369
Duru Başbaşı Bulgur 1000 Gr. (Bakliyat) (4'lü)

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

482,80 TL

(120,70 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

21 482.80
Duru Başbaşı Bulgur 1 kg x 5 Adet

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

604,31 TL

(120,86 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

22 604.31
Duru Bulgur Başbaşı 1000 Gr

Satıcı: Turna Shopping Center

132,60 TL

(132,60 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

23 142.6
Duru Bakliyat Bulgur 1 Kg Başbaşı Pilavlık X 2 Paket

Satıcı: IYAŞ AVM

265,90 TL

(132,95 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

24 265.90
Duru Bulgur Başbaşı 1000 Gr

Satıcı: Turna Shopping Center

147,51 TL

(147,51 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

25 157.51
Duru Başbaşı Bulgur 1000 Gr. (Bakliyat) (2'li)

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

306,65 TL

(153,33 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

26 306.65
Duru Bulgur Başbaşı 1000 Gr

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

196,80 TL

(196,80 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

27 206.8
Duru Başbaşı Bulgur 1000 Gr. (Bakliyat)

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

197,81 TL

(197,81 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

28 207.81
ZAYKA Duru Başbaşı Bulgur 1 Kg

Satıcı: MY GOURMET

259,28 TL

(259,28 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

29 269.28

Duru Başbaşı Bulgur 1 kg (1 kg) Fiyat Geçmişi

Duru Başbaşı Bulgur 1 kg Ürün Ailesi

Duru Başbaşı Bulgur 1 kg (1 kg) Temel Özellikleri

Yok

Duru Başbaşı Bulgur 1 kg (1 kg) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Bulgur
• Ürün Cinsi Başbaşı Bulgur
• Kullanım Alanı Pilav
• Menşei Türkiye
• Gluten Var
• Organik Sertifikası Yok
• Ağırlık 1 kg
• Diğer Özellikler Durum Buğdayı Mahsulü

TANE ÖZELLİKLERİ

Duru Başbaşı Bulgur 1 kg (1 kg) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.