Duru Basmati Pirinç 1 kg

Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Duru Basmati Pirinç 1 kg Fiyatları

NGS Duru Basmati Pirinç 1000 gr

Satıcı: Hazmet

200,00 TL

(200,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

1 210
Duru Bulgur 3'lü Basmati Pirinç Paketi X3 Adet 1kg

Satıcı: Duru Bakliyat

465,00 TL

(155,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

2 465.00
Duru Bulgur 3'lü Basmati Pirinç Paketi X3 Adet 1kg

Satıcı: ARİES GRUP

485,00 TL

(161,67 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

3 485.00
Duru Bulgur 3'lü Basmati Pirinç Paketi X3 Adet 1kg

Satıcı: AZİZDEN

489,00 TL

(163,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

4 489.00
Duru BASMATİ PİRİNÇ BEYAZ AMBALAJ 1 KG 9 ADET

Satıcı: TedarikBurada

1.633,50 TL

(181,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

5 1633.50
Duru BASMATİ PİRİNÇ BEYAZ AMBALAJ 1 KG 6 ADET

Satıcı: TedarikBurada

1.123,65 TL

(187,28 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

6 1123.65
Duru BASMATİ PİRİNÇ BEYAZ AMBALAJ 1 KG 3 ADET

Satıcı: ARİES GRUP

600,00 TL

(200,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 600.00
Duru Bulgur 3'lü Basmati Pirinç Paketi X3 Adet 1kg

Satıcı: TedarikBurada

603,90 TL

(201,30 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

8 603.90
Duru Basmati Pirinç 1 KG

Satıcı: hazmet

202,50 TL

(202,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 202.50
Duru BASMATİ PİRİNÇ BEYAZ AMBALAJ 1 KG 3 ADET

Satıcı: TedarikBurada

623,70 TL

(207,90 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

10 623.70
Duru BASMATİ PİRİNÇ BEYAZ AMBALAJ 1 KG 3 ADET

Satıcı: TedarikBurada

623,70 TL

(207,90 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

11 623.70
Duru Basmati Pirinç 5 x 1 KG

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.099,00 TL

(219,80 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1109
Duru Basmati Pirinç 1000 gr x 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

445,23 TL

(222,62 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

13 445.23
Duru Basmati Pirinç 4 x 1 KG

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

919,00 TL

(229,75 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 929
Duru Basmati Pirinç 1 Kg X 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

719,00 TL

(239,67 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 729
Duru Basmati Pirinç 1000 Gr - Düşük Glisemik İndeksli, Yüksek Proteinli ve Uzun Taneli Gurme Pirinç

Satıcı: Amazon.com.tr

248,00 TL

(248,00 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

16 258
Duru Basmati Pirinç 1000 gr x 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

519,00 TL

(259,50 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 529
Duru Basmati Pirinç 1 KG

Satıcı: mzkottomantarim

269,10 TL

(269,10 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 269.10
Duru Basmati Pirinç 1 KG

Satıcı: otuz2

354,86 TL

(354,86 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 354.86

Duru Basmati Pirinç 1 kg Fiyat Geçmişi

Duru Basmati Pirinç 1 kg Ürün Ailesi

Duru Basmati Pirinç 1 kg Temel Özellikleri

Yok

Duru Basmati Pirinç 1 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Duru Basmati Pirinç 1 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.