Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Ürün Yöresi:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Duru İnce Pilavlık Bulgur 1 kg (1 kg) Fiyatları

Duru Midyat Bulgur (İnce Pilavlık) 1 Kg

Satıcı: Turna Shopping Center

177,10 TL

(177,10 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 187.1
Duru İnce Pilavlık Bulgur 1 Kg X 8 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

672,50 TL

(84,06 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 672.50
Duru Ince Pilavlık Bulgur 1 Kg X 8 Adet

Satıcı: IYAŞ AVM

709,40 TL

(88,68 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 709.40
Duru İnce Pilavlık Bulgur 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

361,70 TL

(90,43 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 361.70
Duru İnce Pilavlık Bulgur 1 Kg X 8 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

736,23 TL

(92,03 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 736.23
Duru İnce Pilavlık Bulgur 1 Kg X 8 Adet

Satıcı: GELTAT SUPERMARKET

779,00 TL

(97,38 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 789
Duru Ince Pilavlık Bulgur 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: IYAŞ AVM

402,70 TL

(100,68 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 402.70
Duru İnce Pilavlık Bulgur 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

425,83 TL

(106,46 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 425.83
Duru Ince Pilavlık Bulgur 1 Kg X 8 Adet

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

868,54 TL

(108,57 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 868.54
Duru İnce Pilavlık Bulgur 1 Kg X 8 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

879,00 TL

(109,88 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 889
Duru Ince Pilavlık Bulgur 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

482,80 TL

(120,70 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 482.80
Duru İnce Pilavlık Bulgur 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

499,00 TL

(124,75 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 509
Duru Midyat Bulgur (İnce Pilavlık) 1 Kg X 3 Adet

Satıcı: Turna Shopping Center

467,30 TL

(155,77 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 467.30
Duru Midyat Bulgur (İnce Pilavlık) 1 kg x 3 Adet

Satıcı: Turna Shopping Center

472,50 TL

(157,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

14 472.50
Duru Midyat Bulgur (İnce Pilavlık) 1 kg

Satıcı: Turna Shopping Center

179,10 TL

(179,10 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

15 189.1
Duru Midyat Bulgur (İnce Pilavlık) 1 kg

Satıcı: Turna Shopping Center

197,01 TL

(197,01 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 207.01
Duru Bulgur İnce Pilavlık 1000 Gr

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

197,81 TL

(197,81 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

17 207.81

Duru İnce Pilavlık Bulgur 1 kg (1 kg) Fiyat Geçmişi

Duru İnce Pilavlık Bulgur 1 kg Ürün Ailesi

Duru İnce Pilavlık Bulgur 1 kg (1 kg) Temel Özellikleri

Yok

Duru İnce Pilavlık Bulgur 1 kg (1 kg) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Duru İnce Pilavlık Bulgur 1 kg (1 kg) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.