Ürün Tipi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Duru İri Pilavlık Bulgur 1 kg (1 kg) Fiyatları

Duru Bulgur İri Bulgur 1 Kg

Satıcı: MANU Maliyeti Azaltan Nitelikli Ürünler

168,70 TL

(168,70 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 gün önce

1 168.70
Duru İri Pilavlık Bulgur 1 kg X 4 Adet

Satıcı: Köyceğiz Market

240,00 TL

(60,00 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 250
Duru İri Pilavlık Bulgur 1 Kg X 8 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

672,50 TL

(84,06 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 672.50
Duru İri Pilavlık Bulgur 1 Kg x 8 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

683,10 TL

(85,39 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 683.10
Duru Iri Pilavlık Bulgur 1 Kg X 8 Adet

Satıcı: IYAŞ AVM

709,40 TL

(88,68 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 709.40
Duru İri Pilavlık Bulgur 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

361,70 TL

(90,43 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 361.70
Duru İri Pilavlık Bulgur 1 Kg X 8 Adet

Satıcı: GELTAT SUPERMARKET

779,00 TL

(97,38 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

7 789
Duru İri Bulgur 1000 Gr. (Bakliyat) (4'lü)

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

395,10 TL

(98,78 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 395.10
Duru Iri Pilavlık Bulgur 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: IYAŞ AVM

414,70 TL

(103,68 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 414.70
Duru Iri Pilavlık Bulgur 1 Kg X 8 Adet

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

868,54 TL

(108,57 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 868.54
Duru İri Pilavlık Bulgur 1 Kg X 8 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

879,00 TL

(109,88 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

11 879.00
Duru 5X1000 Gr Başbaşı Pilavlık Bulgur

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

575,99 TL

(115,20 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 575.99
Duru Iri Pilavlık Bulgur 1 kg X 4 Adet

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

461,32 TL

(115,33 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 461.32
Duru Iri Pilavlık Bulgur 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

494,98 TL

(123,75 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

14 494.98
Duru İri Pilavlık Bulgur 1 kg X 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

499,00 TL

(124,75 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

15 499.00
Duru İri Pilavlık Bulgur 1 Kg

Satıcı: IYAŞ AVM

176,90 TL

(176,90 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 176.90
Duru Bulgur Pilavlık İri 1 Kg

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

196,80 TL

(196,80 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

17 206.8
Duru İri Bulgur 1000 Gr. (Bakliyat)

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

197,81 TL

(197,81 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

18 207.81

Duru İri Pilavlık Bulgur 1 kg (1 kg) Fiyat Geçmişi

Duru İri Pilavlık Bulgur 1 kg Ürün Ailesi

Duru İri Pilavlık Bulgur 1 kg Bakliyat 1 kg 168,70 TL(60,00 TL/Kg)
Duru İri Pilavlık Bulgur 2.5 kg Bakliyat 2.5 kg Fiyat bulunamadı

Duru İri Pilavlık Bulgur 1 kg (1 kg) Temel Özellikleri

Yok

Duru İri Pilavlık Bulgur 1 kg (1 kg) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Bulgur
• Kullanım Alanı Çorba Dolma/Sarma
• Menşei Türkiye
• Organik Sertifikası Yok
• Ağırlık 1 kg
• Diğer Özellikler Durum Buğdayı Mahsulü

TANE ÖZELLİKLERİ

Duru İri Pilavlık Bulgur 1 kg (1 kg) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.