Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Duru Jasmine Pirinç, 1 kg,%100 Doğal ve Sertifikalı, GDO İçermez, Gluten İçermez Satıcı: Amazon.com.tr
188,69 TL(188,69 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
1 198.69
Duru Jasmine Pirinç 1 Kg X 3 Adet
Satıcı: Turna Shopping Center
792,10 TL(264,03 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
2 792.10
Duru Jasmine Pirinç 1000Gr
Satıcı: Turna Shopping Center
266,10 TL(266,10 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
3 266.10
Duru Jasmine Pirinç 1 kg x 3 Adet Satıcı: Turna Shopping Center
801,00 TL(267,00 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
4 801.00
Duru Jasmine Pirinç 1000gr Satıcı: Turna Shopping Center
269,10 TL(269,10 TL/Kg)
+ 44,90 TL Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
5 279.1
Duru Bakliyat Duru Jasmine Pirinç 1000gr Satıcı: Turna Shopping Center
296,01 TL(296,01 TL/Kg)
+ 39,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 306.01
Duru Bakliyat Duru Jasmine Pirinç 1000gr Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş
372,10 TL(372,10 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 372.10