Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Duru Karabuğday Greçka 1 kg Fiyatları

Duru Karabuğday (Greçka) 1000 g - Yüksek Lifli ve Protein Kaynağı, Diyet ve Salatalar İçin Uygun

Satıcı: Amazon.com.tr

109,50 TL

(109,50 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 119.5
Duru Bulgur 3'lü Karabuğday (KAVRULMUŞ) ( Greçka) Paketi X3 Adet 1 Kg

Satıcı: Duru Bakliyat

350,00 TL

(116,67 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 350.00
Duru Bulgur 3'lü Karabuğday (KAVRULMUŞ) ( Greçka) Paketi X3 Adet 1 Kg

Satıcı: AZİZDEN

399,00 TL

(133,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 399.00
Duru Karabuğday (Greçka) 1 Kg X 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

404,90 TL

(134,97 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 404.90
Duru Karabuğday (Greçka) 1 kg x 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

431,10 TL

(143,70 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 431.10
Duru Karabuğday (Greçka) 3’lü Paket – 3 x 1 kg | Glütensiz ve Doğal | Salatalar, Pilavlar ve Yemekler için

Satıcı: GELTAT SUPERMARKET

479,00 TL

(159,67 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 489
Duru Bulgur Duru Karabuğday (greçka) 1000 Gr 2 Li Set

Satıcı: TedarikBurada

331,65 TL

(165,83 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 331.65
Duru Karabugday Grecka 1 kg x 3 Adet 539,00 TL

(179,67 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

8 549
Duru Karabuğday Greçka 1000 Gr. (Bakliyat)

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

221,67 TL

(221,67 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 231.67
Duru Karabuğday Greçka 1000 Gr. (Bakliyat)

Satıcı: IYAŞ AVM

232,50 TL

(232,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 232.50

Duru Karabuğday Greçka 1 kg Fiyat Geçmişi

Duru Karabuğday Greçka 1 kg Temel Özellikleri

Yok

Duru Karabuğday Greçka 1 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Duru Karabuğday Greçka 1 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.