Ürün Tipi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Duru Köftelik İnce Bulgur 1 kg (1 kg) Fiyatları

Duru Çiğ Köftelik İnce Bulgur 1 Kg 70,95 TL

(70,95 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 80.95
Duru Çiğ Köftelik İnce Bulgur 1 Kg X 6 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

499,90 TL

(83,32 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 499.90
Duru Çiğ Köftelik Bulgur 1000 Gr. (Bakliyat) (6'lı)

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

539,10 TL

(89,85 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 539.10
Duru Köftelik Ince Bulgur (Çiğköftelik) 1 Kg X 9 Adet

Satıcı: IYAŞ AVM

812,90 TL

(90,32 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 812.90
Duru Köftelik Ince Bulgur (Çiğköftelik) 1 Kg X 6 Adet

Satıcı: IYAŞ AVM

551,50 TL

(91,92 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 551.50
Duru Çiğ Köftelik İnce Bulgur 1 Kg X 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

292,70 TL

(97,57 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 292.70
Duru Çiğ Köftelik İnce Bulgur 1 kg x 6 Adet

Satıcı: GELTAT SUPERMARKET

599,00 TL

(99,83 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 609
Duru Çiğ Köftelik İnce Bulgur 1 kg x 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

323,10 TL

(107,70 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 323.10
Duru Köftelik Ince Bulgur (Çiğköftelik) 1 Kg X 9 Adet

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

992,09 TL

(110,23 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 992.09
Duru Köftelik Ince Bulgur (Çiğköftelik) 1 Kg X 3 Adet

Satıcı: IYAŞ AVM

334,30 TL

(111,43 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 334.30
Duru Köftelik Ince Bulgur (Çiğköftelik) 1 Kg X 6 Adet

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

671,13 TL

(111,86 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 671.13
Duru Çiğ Köftelik İnce Bulgur 1 kg x 6 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

689,00 TL

(114,83 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 699
Duru Çiğ Köftelik İnce Bulgur 1 kg x 3 Adet

Satıcı: GELTAT SUPERMARKET

359,00 TL

(119,67 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

13 369
Duru Köftelik Ince Bulgur (çiğköftelik) 1 Kg X 3 Adet

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

371,82 TL

(123,94 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 371.82
Duru Çiğ Köftelik Bulgur (Köftelik İnce) 1 Kg X 3 Adet

Satıcı: Turna Shopping Center

378,30 TL

(126,10 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 378.30
Duru Çiğ Köftelik Bulgur (Köftelik İnce) 1 kg x 3 Adet

Satıcı: Turna Shopping Center

382,50 TL

(127,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

16 382.50
Duru Çiğ Köftelik İnce Bulgur 1 kg x 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

389,00 TL

(129,67 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

17 399
Duru Köftelik Ince Bulgur (Çiğköftelik) 1 Kg X 3 Adet

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

394,72 TL

(131,57 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

18 394.72
Duru Çiğ Köftelik Bulgur (Köftelik İnce) 1 kg x 3 Adet

Satıcı: Turna Shopping Center

420,75 TL

(140,25 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

19 420.75
Duru Çiğ Köftelik Bulgur (Köftelik İnce) 1 Kg

Satıcı: Turna Shopping Center

154,90 TL

(154,90 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 164.9
Duru Çiğ Köftelik Bulgur (Köftelik İnce) 1 kg

Satıcı: Turna Shopping Center

156,60 TL

(156,60 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

21 166.6
Duru Çiğ Köftelik Bulgur, 1 kg,%100 Doğal ve Sertifikalı, Yüksek Lif ve Protein İçerir, GDO İçermez, Pirinç Alternatifidir

Satıcı: MANU Maliyeti Azaltan Nitelikli Ürünler

168,70 TL

(168,70 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

22 178.7
Duru Çiğ Köftelik Bulgur (Köftelik İnce) 1 kg

Satıcı: Turna Shopping Center

172,26 TL

(172,26 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

23 182.26
Duru Çiğ Köftelik Bulgur 1 Kg

Satıcı: IYAŞ AVM

176,90 TL

(176,90 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

24 176.90
Duru Bulgur Duru Köftelik İnce Bulgur (Çiğköftelik) 1 Kg

Satıcı: ucuzsanalmarket

180,00 TL

(180,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

25 190
Duru Çiğ Köftelik Bulgur, 1 kg,%100 Doğal ve Sertifikalı, Yüksek Lif ve Protein İçerir, GDO İçermez, Pirinç Alternatifidir 2li paket

Satıcı: Amazon.com.tr

385,72 TL

(192,86 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

26 395.72
Duru Bulgur Çiğköftelik 1 Kg

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

196,80 TL

(196,80 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

27 206.8
Duru Çiğ Köftelik Bulgur 1000 Gr. (Bakliyat)

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

197,81 TL

(197,81 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

28 207.81

Duru Köftelik İnce Bulgur 1 kg (1 kg) Fiyat Geçmişi

Duru Köftelik İnce Bulgur 1 kg Ürün Ailesi

Duru Köftelik İnce Bulgur 1 kg (1 kg) Temel Özellikleri

Yok

Duru Köftelik İnce Bulgur 1 kg (1 kg) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Bulgur
• Kullanım Alanı Çiğ Köfte
• Menşei Türkiye
• Gluten Var
• Organik Sertifikası Yok
• Ağırlık 1 kg
• Diğer Özellikler Durum Buğdayı Mahsulü

TANE ÖZELLİKLERİ

Duru Köftelik İnce Bulgur 1 kg (1 kg) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.