Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: 293 shop
106,32 TL(425,28 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
1 116.32 Duru Lival Chia 250 Gr. (24'lü)Satıcı: 293 shop
1.995,89 TL(332,65 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 1995.89 Duru Lival Chia 250 Gr. (12'li)Satıcı: 293 shop
1.038,22 TL(346,07 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 1038.22 Duru Lival Chia 250 Gr. (6'lı)Satıcı: 293 shop
559,38 TL(372,92 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 559.38 Duru Lival Chia 250 Gr. (4'lü)Satıcı: 293 shop
399,77 TL(399,77 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 399.77 Duru Lival Chia 250 Gr. (2'li)Satıcı: 293 shop
200,52 TL(401,04 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 200.52