Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: 293 shop
88,36 TL(353,44 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
1 98.36 Duru Lival Kırmızı Fasülye 250 Gr. (24'lü)Satıcı: 293 shop
1.565,00 TL(260,83 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
2 1565.00 Duru Lival Kırmızı Fasülye 250 Gr. (12'li)Satıcı: 293 shop
822,77 TL(274,26 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
3 822.77 Duru Lival Kırmızı Fasülye 250 Gr. (2'li)Satıcı: 293 shop
150,22 TL(300,44 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
4 160.22 Duru Lival Kırmızı Fasülye 250 Gr. (6'lı)Satıcı: 293 shop
451,66 TL(301,11 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
5 451.66 Duru Lival Kırmızı Fasülye 250 Gr. (4'lü)Satıcı: 293 shop
327,96 TL(327,96 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
6 327.96