Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: HİLAYSHOM
66,46 TL(265,84 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 76.46 Duru Lival Mas Fasülye 250 Gr. (4'lü)Satıcı: 293 shop
200,70 TL(200,70 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 200.70 Duru Lival Mas Fasülye 250 Gr. (2'li)Satıcı: 293 shop
106,41 TL(212,82 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 116.41 Duru Lival Mas Fasülye 250 Gr.Satıcı: 293 shop
66,46 TL(265,84 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 76.46 Duru Lival Maş Fasulye 250 GSatıcı: TUNÇLARAVM
126,79 TL(507,16 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 136.79