Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Duru Osmancık Pilavlık Pirinç 1 kg (1 kg) Fiyatları

Duru Osmancık Pilavlık Pirinç 1000 Gr

Satıcı: Develigross

169,10 TL

(169,10 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 179.1
Duru Osmancık Pirinç 1 Kg X 8 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.259,10 TL

(157,39 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 1259.10
Duru Osmancık Pirinç 1 Kg X 8 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.276,80 TL

(159,60 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1276.80
Duru Osmancık Pirinç 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

663,90 TL

(165,98 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 663.90
Duru Osmancık Pirinç 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

683,10 TL

(170,78 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 683.10
Duru Osmancık Pirinç 1 Kg

Satıcı: 5M.

195,80 TL

(195,80 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 205.8
Duru Osmancık Pirinç 3 X 1000 Gr

Satıcı: Turna Shopping Center

600,80 TL

(200,27 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 600.80
DURU OSMANCIK PİRİNÇ 1 KG 3 ADET

Satıcı: Turna Shopping Center

607,50 TL

(202,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 607.50
Duru Osmancık Pirinc 1 Kg 4 Adet 849,00 TL

(212,25 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 859
Duru Osmancık Pirinç 1 Kg

Satıcı: Turna Shopping Center

266,10 TL

(266,10 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 266.10
Duru Osmancık Pirinç 1 Kg

Satıcı: Turna Shopping Center

296,01 TL

(296,01 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 306.01

Duru Osmancık Pilavlık Pirinç 1 kg (1 kg) Fiyat Geçmişi

Duru Osmancık Pilavlık Pirinç 1 kg Ürün Ailesi

Duru Osmancık Pilavlık Pirinç 1 kg (1 kg) Temel Özellikleri

Yok

Duru Osmancık Pilavlık Pirinç 1 kg (1 kg) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Duru Osmancık Pilavlık Pirinç 1 kg (1 kg) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.