Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TUNÇLARAVM
228,15 TL(114,08 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
1 228.15 Duru Osmancık Pirinç 2 kg x 3 AdetSatıcı: GELTAT SÜPERMARKET
449,00 TL(74,83 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 449.00 Duru Osmancık Pirinç 3 x 2 KGSatıcı: geltatsupermarket
489,00 TL(81,50 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 489.00 Duru Osmancık Pirinç 2 kg x 3 AdetSatıcı: GELTAT SÜPERMARKET
489,00 TL(81,50 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 499 Duru Osmancık Pirinç 2 KGSatıcı: METEHANMARKET
250,00 TL(125,00 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
5 250.00