Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
84,90 TL(84,90 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 84.90 Duru Pirinç Pilavlık Yerli 1000 grSatıcı: ÇAĞAN&VİLLAKENT MARKET
84,90 TL(84,90 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
2 94.9 Duru Pirinç Pilavlık Yerli 1000 grSatıcı: ucuzsanalmarket
98,00 TL(98,00 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
3 108 Duru Pirinç Pilavlık Yerli 1000 grSatıcı: FIRAT İNOVASYON E-TİCARET GIDA TEMİZLİK
105,59 TL(105,59 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
4 115.59 Duru Pirinç Pilavlık Yerli 1000 grSatıcı: DeveliGrosscom
116,70 TL(116,70 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
5 126.7 Duru Pirinç Pilavlık Yerli 1000 grSatıcı: KAHRAMANLAR
139,00 TL(139,00 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
6 149 Duru Pirinç Pilavlık Yerli 1000 grSatıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş
141,00 TL(141,00 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
7 151 Duru Pirinç Pilavlık Yerli 1000 grSatıcı: METEHANMARKET
144,00 TL(144,00 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
8 154 DURU PİLAVLIK YERLİ PİRİNÇ 1 KGSatıcı: METEHAN MARKET
150,00 TL(150,00 TL/Kg)
+ 29,90 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 160 Duru Pilavlık Pirinç 1 KGSatıcı: METEHANMARKET
150,00 TL(150,00 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
10 160 Duru Pirinç Pilavlık Yerli 1000 grSatıcı: ORGATAT EKOLOJİK NATUREL GIDA TOPTAN TİC
160,00 TL(160,00 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
11 170