Duru Sefer Kitel 1 kg

Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Ürün Yöresi:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Duru Sefer Kitel 1 kg Fiyatları

Duru Bulgur Sefer Kitel (İÇLİ KÖFTELİK) 1000g

Satıcı: Minimarketim

166,00 TL

(166,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 176
Duru Bulgur 3'lü Sefer Kitel bulgur (İçli Köftelik) 1 Kg

Satıcı: Minimarketim

232,00 TL

(77,33 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 242
Duru Bulgur 3'lü Sefer Kitel bulgur (İçli Köftelik) 1 Kg

Satıcı: ARİES GRUP

235,00 TL

(78,33 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 245
Duru Bulgur 3'lü Sefer Kitel bulgur (İçli Köftelik) 1 Kg

Satıcı: Duru Bakliyat

240,00 TL

(80,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 250
Duru Bulgur 1Kg Sefer Kıtel*3 Adet

Satıcı: ŞEHZADEGRUPONLİNE

258,00 TL

(86,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 258.00
Duru Bulgur 3'lü Sefer Kitel bulgur (İçli Köftelik) 1 Kg

Satıcı: AZİZDEN

299,00 TL

(99,67 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 309
Duru 3'lü Sefer Kitel Bulgur İçli Köftelik 1 Kg

Satıcı: ŞehzadeOnline

331,00 TL

(110,33 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 331.00
Duru Bulgur 3'lü Sefer Kitel bulgur (İçli Köftelik) 1 Kg

Satıcı: Şehzade Online

369,90 TL

(123,30 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 369.90
Duru Sefer Kitel (İçli Köftelik) 1 kg x 3 paket

Satıcı: Şehzade Online

369,90 TL

(123,30 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 369.90
Duru 3'lü Sefer Kitel Bulgur İçli Köftelik 1 Kg

Satıcı: otuz2

375,58 TL

(125,19 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 375.58
Duru Sefer Kitel (İçli Köftelik) 1 Kg X 3 Paket

Satıcı: Turna Shopping Center

378,30 TL

(126,10 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 378.30
Duru Sefer Kitel (İçli Köftelik) 1 kg x 3 paket

Satıcı: Turna Shopping Center

382,50 TL

(127,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 382.50
Duru Bakliyat Bulgur Sefer Kitel 1 kg x 3 Adet

Satıcı: ÖZTUNÇ

390,00 TL

(130,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 390.00
Duru Sefer Kitel (İçli Köftelik) 1 kg x 3 paket

Satıcı: Turna Shopping Center

420,75 TL

(140,25 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 420.75
Duru Bulgur Sefer Kitel (İÇLİ KÖFTELİK) 1000g

Satıcı: ARİES GRUP

169,00 TL

(169,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 179
Duru Sefer Kitel (İçli Köftelik) 1 Kg X 3 Paket

Satıcı: Rüzgar GROSS

529,60 TL

(176,53 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 529.60
Duru Sefer Kitel Bulgur 1000 Gr

Satıcı: Turna Shopping Center

177,10 TL

(177,10 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 187.1
Duru Sefer Kitel Bulgur,1000 Gr

Satıcı: Amazon.com.tr

197,01 TL

(197,01 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

18 207.01
Duru Sefer Kitel Bulgur,1000 Gr 2li paket

Satıcı: Amazon.com.tr

394,02 TL

(197,01 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

19 404.02
Duru Sefer Kitel Bulgur 1000 Gr

Satıcı: IYAŞ AVM

197,50 TL

(197,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 197.50
Duru Sefer Kitel Bulgur 1000 Gr

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

218,57 TL

(218,57 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

21 228.57
Duru Sefer Kitel Bulgur 1000 Gr

Satıcı: Rüzgar GROSS

221,60 TL

(221,60 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

22 231.6
Duru Sefer Kitel Bulgur 1 KG

Satıcı: otuz2

221,86 TL

(221,86 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

23 221.86
Duru Bulgur Sefer Kitel (İçli Köftelik) Bulgur 1000Gr*2

Satıcı: IYAŞ AVM

265,90 TL

(265,90 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

24 265.90
Duru Bulgur Sefer Kitel (İçli Köftelik) Bulgur 1000Gr*2

Satıcı: IYAŞ AVM

265,90 TL

(265,90 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

25 265.90

Duru Sefer Kitel 1 kg Fiyat Geçmişi

Duru Sefer Kitel 1 kg Temel Özellikleri

Yok

Duru Sefer Kitel 1 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Duru Sefer Kitel 1 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.