Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Duru Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 kg Fiyatları

Duru Bulgur Pilavlık Bulgur Tel Şehriyeli 1000 Gr

Satıcı: Amazon.com.tr

70,95 TL

(70,95 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

1 80.95
Duru Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 Kg 70,95 TL

(70,95 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 80.95
Duru Bulgur Pilavlık Bulgur Tel Şehriyeli 1000 Gr 2li paket

Satıcı: Amazon.com.tr

141,90 TL

(70,95 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 151.9
Duru Şehriyeli Pilavlık Bulgur 8 X 1 Kg

Satıcı: IYAŞ AVM

709,40 TL

(88,68 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 709.40
Duru Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

361,70 TL

(90,43 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 361.70
Duru Şehriyeli Pilavlık Bulgur 4 x 1 KG

Satıcı: geltatsupermarket

381,29 TL

(95,32 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 381.29
Duru Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

395,10 TL

(98,78 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 395.10
Duru Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: IYAŞ AVM

407,70 TL

(101,93 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 407.70
Duru Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 Kg X 8 Adet

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

868,54 TL

(108,57 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 868.54
Duru Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

453,55 TL

(113,39 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 453.55
Duru Şehriyeli Pilavlık Bulgur 4 x 1 KG

Satıcı: otuz2

458,13 TL

(114,53 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 458.13
Duru Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

487,92 TL

(121,98 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 487.92
Duru Sehriyeli Pilavlık Bulgur 1 Kg X 4 Adet 499,00 TL

(124,75 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

13 509
Duru Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 Kg X 3 Adet

Satıcı: Turna Shopping Center

378,30 TL

(126,10 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 378.30
Duru Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 Kg X 3 Adet

Satıcı: Turna Shopping Center

382,50 TL

(127,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

15 382.50
Duru Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 Kg

Satıcı: Turna Shopping Center

132,60 TL

(132,60 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 142.6
Duru Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 Kg

Satıcı: Turna Shopping Center

134,10 TL

(134,10 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

17 144.1
Duru Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 Kg

Satıcı: Turna Shopping Center

147,51 TL

(147,51 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 157.51
Duru Bulgur Şehriyeli Bulgur 1 kg

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

219,64 TL

(219,64 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 229.64

Duru Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 kg Fiyat Geçmişi

Duru Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 kg Temel Özellikleri

Yok

Duru Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Bulgur
• Ürün Cinsi Şehriyeli Bulgur
• Kullanım Alanı Pilav
• Menşei Türkiye
• Gluten Var
• Organik Sertifikası Yok
• Ağırlık 1 kg
• Diğer Özellikler Durum Buğdayı Mahsulü Şehriyeli

TANE ÖZELLİKLERİ

Duru Şehriyeli Pilavlık Bulgur 1 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.