Ürün Tipi:
Menşei:
Ürün Yöresi:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Filiz Pilavlık Mardin Bulguru 800 gr Fiyatları

Filiz Mardin Bulguru Pilavlık 800 Gr

Satıcı: Turna Shopping Center

120,20 TL

(150,25 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 130.2
Filiz Mardin Bulguru 800 Gr Pilavlık 4 Adet

Satıcı: Turna Shopping Center

369,40 TL

(115,44 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 369.40
Filiz Mardin Bulguru 800 Gr Pilavlık 4 Adet

Satıcı: Turna Shopping Center

373,50 TL

(116,72 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 373.50
Filiz Mardin Pilavlık Bulgur 800 Gr, 5 Adet

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

467,44 TL

(116,86 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 467.44
Filiz Mardin Pilavlık Bulgur 800 Gr, 3 Adet

Satıcı: Turna Shopping Center

283,90 TL

(118,29 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 283.90
Filiz Mardin Pilavlık Bulgur 800 gr, 3 adet

Satıcı: Turna Shopping Center

287,10 TL

(119,63 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 297.1
Filiz Mardin Pilavlık Bulgur 5 X 800 G

Satıcı: IYAŞ AVM

502,20 TL

(125,55 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 502.20
Filiz Pilavlık Mardin Bulguru 4 X 800 G

Satıcı: IYAŞ AVM

427,60 TL

(133,63 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 427.60
Filiz Mardin Bulguru 800 Gr Pilavlık 4 Adet

Satıcı: IYAŞ AVM

432,70 TL

(135,22 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 432.70
Filiz Mardin Bulguru 800 Gr Pilavlık 2 Adet

Satıcı: Turna Shopping Center

221,60 TL

(138,50 TL/Kg)

+ 81,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 231.6
Filiz Mardin Bulguru 800 gr Pilavlık 2 Adet

Satıcı: Turna Shopping Center

224,10 TL

(140,06 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 234.1
Filiz Mardin Pilavlık Bulgur 800 Gr, 2 Adet

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

244,51 TL

(152,82 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 254.51
Filiz Mardin Pilavlık Bulgur 800 Gr, 2 Adet

Satıcı: IYAŞ AVM

283,40 TL

(177,13 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 283.40
FİLİZ Mardin Pilavlık Bulgur 800 Gr

Satıcı: Negoria

250,65 TL

(313,31 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 260.65
FİLİZ Mardin Bulguru Pilavlık 800 gr

Satıcı: Negoria

250,65 TL

(313,31 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 260.65

Filiz Pilavlık Mardin Bulguru 800 gr Fiyat Geçmişi

Filiz Pilavlık Mardin Bulguru 800 gr Temel Özellikleri

Yok

Filiz Pilavlık Mardin Bulguru 800 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Filiz Pilavlık Mardin Bulguru 800 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.