Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hasata Osmancık Pirinç 2000 gr Satıcı: DAĞDEVİREN GROSS
369,77 TL(184,89 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
1 369.77
Hasata Osmancık Pirinç 2000 gr x 3 Adet Satıcı: RAGGO
742,50 TL(123,75 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
2 742.50
Hasata Osmancık Pirinç 2000 gr x 2 Adet Satıcı: RAGGO
526,50 TL(131,63 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
3 526.50
Hasata Osmancık Pirinç 2000 gr x 3 Adet Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET
962,10 TL(160,35 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
4 962.10
Hasata Osmancık Pirinç 2000 Gr X 3 Adet
Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET
1.005,70 TL(167,62 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 1005.70
Hasata Osmancık Pirinç 2000 gr x 2 Adet Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET
674,10 TL(168,53 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
6 674.10
Hasata Osmancık Pirinç 2000 Gr X 2 Adet
Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET
690,90 TL(172,73 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 690.90
Hasata Osmancık Pirinc 2000 gr x 3 Adet
1.219,00 TL (203,17 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
8 1229
Hasata Osmancık Pirinc 2000 gr x 2 Adet
849,00 TL (212,25 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
9 859
Hasata Osmancık Pirinç 2000 gr Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş
539,81 TL(269,91 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
10 539.81
1 kg
192,99 TL(167,22 TL/Kg)
2 kg
369,77 TL(123,75 TL/Kg)