Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
(257,84 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
1 257.84 Reis Barbunya 1 KGSatıcı: KEY-Market
283,68 TL(283,68 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 283.68 Reis Gida Bakliyat Ikili Paket 1 Kilogram Kirmizi Mercimek + 1 Kilogram Barbunya Fasulye 287,76 TL(287,76 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
3 287.76 Reis 1 Kg BarbunyaSatıcı: KEY MARKET (MP)
302,36 TL(302,36 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 312.36 Reis Gıda Bakliyat Pilavlık Bulgur 1 KG + BarbunyaSatıcı: KEY-Market
318,56 TL(318,56 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 318.56 Reis Gıda Bakliyat Kırmızı Mercimek 1 KG + Barbunya Fasulye 1 KGSatıcı: KEY-Market
331,35 TL(331,35 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
6 331.35 Reis Gıda Bakliyat İkili Paket 1 Kilogram Pilavlık Bulgur + 1 Kilogram BarbunyaSatıcı: KEY MARKET MP
337,66 TL(337,66 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 347.66 Reis Gıda Bakliyat İkili Paket 1 Kilogram Kırmızı Mercimek + 1 Kilogram Barbunya FasulyeSatıcı: KEY MARKET MP
350,60 TL(350,60 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 360.6