Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: KEY Market
278,27 TL(111,31 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 278.27 Enfes Bir İkilinin Buluşması: 1 KG Reis Gönen Baldo Pirinç ve 2,5 KG Reis Köftelik Kısırlık BulgurSatıcı: KEY Market
281,71 TL(112,68 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 281.71 Lezzetin İkilisi: 1 KG Reis Gönen Baldo Pirinç ve 2,5 KG Reis Pilavlık BulgurSatıcı: KEY Market
281,71 TL(112,68 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 281.71 Reis Gönen Baldo Pirinci 1 KG + Kırmızı İç Mercimek 2.5 KGSatıcı: KEY-Market
287,17 TL(114,87 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 287.17 Reis Gönen Baldo Pirinç 1 KG + Reis Pilavlık Bulgur 2.5 KGSatıcı: KEY-Market
290,66 TL(116,26 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 290.66 Reis Gönen Baldo Pirinç 1 KG + Reis Köftelik Kısırlık Bulgur 2.5 KGSatıcı: KEY-Market
290,66 TL(116,26 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 290.66 Reis Kalitesiyle Harmanlanan İkili: 1 KG Gönen Baldo Pirinci ve 2,5 KG Kırmızı İç MercimekSatıcı: KEY MARKET (MP)
305,89 TL(122,36 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
7 305.89 Lezzetin İkilisi: 1 KG Reis Gönen Baldo Pirinç ve 2,5 KG Reis Pilavlık BulgurSatıcı: KEY MARKET (MP)
309,42 TL(123,77 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 309.42 Enfes Bir İkilinin Buluşması: 1 KG Reis Gönen Baldo Pirinç ve 2,5 KG Reis Köftelik Kısırlık BulgurSatıcı: KEY MARKET (MP)
309,42 TL(123,77 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 309.42 Reis Gönen Uzun Tane Baldo Pirinç 2500 GSatıcı: KEY-Market
434,84 TL(173,94 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
10 434.84 Reis 2.5 Kg Gönen Baldo PirinçSatıcı: KEY MARKET (MP)
455,31 TL(182,12 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 465.31