Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
(114,94 TL/Kg)
+ 39,90 TL Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 124.94 Reis Koçbaşı Nohut 1 KGSatıcı: KEY-Market
220,89 TL(220,89 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 220.89 Reis 1 Kg Koçbaşı NohutSatıcı: KEY MARKET (MP)
238,84 TL(238,84 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 248.84 Reis Gıda Bakliyat Köftelik Kısırlık Bulgur 1 KG + Koçbaşı Nohut 1 KGSatıcı: KEY-Market
255,77 TL(255,77 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 255.77 Reis Gıda Bakliyat Kırmızı Mercimek 1 KG + Koçbaşı Nohut 1 KGSatıcı: KEY-Market
269,73 TL(269,73 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 269.73 Reis Gıda Bakliyat İkili Paket 1 Kilogram Köftelik Kısırlık bulgur + 1 Kilogram Koçbaşı Nohut 274,13 TL(274,13 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
6 284.13 Reis Gıda Bakliyat İkili Paket 1 Kilogram Pilavlık Bulgur + 1 Kilogram Koçbaşı Nohut 274,13 TL(274,13 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 284.13 Reis Gıda Bakliyat İkili Paket 1 Kilogram Kırmızı Mercimek + 1 Kilogram Koçbaşı Nohut 288,25 TL(288,25 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 298.25 Reis Gıda Bakliyat Gönen Baldo Pirinç 1 KG + Koçbaşı Nohut 1 KGSatıcı: KEY-Market
296,47 TL(296,47 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
9 296.47 Reis Gıda Bakliyat İkili Paket 1 Kilogram Gönen Baldo Pirinç + 1 Kilogram Koçbaşı Nohut 315,31 TL(315,31 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
10 325.31