- Faydalı
- Yeni
- Eski
(51,90 TL/Kg)
+ 39,90 TL Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 61.9 Reis Gida Bakliyat 5 Kg Koftelik Kisirlik Bulgur (5 X 1 Kg) 220,11 TL(44,02 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 220.11 Reis Gida Bakliyat 4 Kg Koftelik Kisirlik Bulgur (4 X 1 Kg) 189,66 TL(47,42 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 189.66 Reis Gıda Bakliyat 5 Kg Köftelik Kısırlık Bulgur (5 x 1 Kg)Satıcı: KEY Market
269,10 TL(53,82 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 269.10 Reis Gıda Köftelik Kısırlık Bulgur 5 x 1 KGSatıcı: KEY-Market
277,87 TL(55,57 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
5 277.87 Reis Gıda Bakliyat 4 Kg Köftelik Kısırlık Bulgur (4 x 1 Kg)Satıcı: KEY Market
234,72 TL(58,68 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 234.72 Reis Gıda Bakliyat 5 Kg Köftelik Kısırlık Bulgur (5 x 1 Kg) 296,48 TL(59,30 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 306.48 Reis Gıda Köftelik Kısırlık Bulgur 4 x 1 KGSatıcı: KEY-Market
242,98 TL(60,75 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
8 242.98 Reis Gıda Köftelik Kısırlık Bulgur 2 x 1 KGSatıcı: KEY-Market
123,38 TL(61,69 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
9 133.38 Reis Gida Bakliyat 2 Kg Koftelik Kisirlik Bulgur (2 X 1 Kg) 126,15 TL(63,08 TL/Kg)
+ 40,95 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 136.15 Reis Gıda Bakliyat 4 Kg Köftelik Kısırlık Bulgur (4 x 1 Kg) 261,19 TL(65,30 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
11 271.19 Reis Gıda Bakliyat 2 Kg Köftelik Kısırlık Bulgur (2 x 1 Kg)Satıcı: KEY Market
150,74 TL(75,37 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
12 150.74 Reis Köftelik Kısırlık Bulgur 1 KGSatıcı: KEY-Market
82,68 TL(82,68 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
13 92.68 Reis Koftelik Kisirlik Bulgur 1 Kg 90,48 TL(90,48 TL/Kg)
+ 40,95 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 100.48 Reis Gıda Bakliyat 2 Kg Köftelik Kısırlık Bulgur (2 x 1 Kg) 182,04 TL(91,02 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
15 192.04 Reis Köftelik Bulgur (Kısırlık) 1 KgSatıcı: KEY Market
110,62 TL(110,62 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
16 110.62 Reis Gıda Bakliyat Köftelik Kısırlık Bulgur 1 KG + Kırık Pirinç 1 KGSatıcı: KEY-Market
118,73 TL(118,73 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
17 128.73 Reis Gida Bakliyat Ikili Paket 1 Kilogram Koftelik Kisirlik Bulgur + 1 Kilogram Kirik Pirinc 121,80 TL(121,80 TL/Kg)
+ 40,95 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 131.8 Reis Gida Bakliyat Ikili Paket 1 Kilogram Koftelik Kisirlik Bulgur + 1 Kilogram Cigkoftelik Bulgur 134,85 TL(134,85 TL/Kg)
+ 40,95 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
19 144.85 REİS 1 KG KÖFTELİK-KISIRLIK BULGURSatıcı: KEY MARKET (MP)
140,86 TL(140,86 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
20 150.86 Reis Gida Bakliyat Ikili Paket 750 Gram Ic Bakla + 1 Kilogram Koftelik Kisirlik Bulgur 147,90 TL(147,90 TL/Kg)
+ 40,95 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
21 157.9 Reis İkili Lezzet: 1 KG Reis Kırmızı İç Mercimek– 1 KG Reis Köftelik Kısırlık BulgurSatıcı: KEY Market
158,76 TL(158,76 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
22 158.76 Reis Gıda Bakliyat Köftelik Kısırlık Bulgur 1 KG + Çiğköftelik Bulgur 1 KGSatıcı: KEY-Market
161,11 TL(161,11 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
23 171.11 Reis Gıda Bakliyat Köftelik Kısırlık Bulgur 1 KG + Patlatmalık Mısır 1 KGSatıcı: KEY-Market
173,90 TL(173,90 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
24 183.9 Reis Lezzet İkilisi: 1 KG Reis Pilavlık Bulgur ve 1 KG Reis Köftelik Kısırlık BulgurSatıcı: KEY MARKET (MP)
176,15 TL(176,15 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
25 176.15 Reis Gıda Bakliyat 750 Gram İç Bakla 1 KG + Köftelik Kısırlık Bulgur 1 KGSatıcı: KEY-Market
176,23 TL(176,23 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
26 186.23 Reis Gıda Bakliyat İkili Paket 1 Kilogram Köftelik Kısırlık bulgur + 1 Kilogram Kırık Pirinç 177,33 TL(177,33 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
27 187.33 Reis İkili Lezzet: 1 KG Reis Kırmızı İç Mercimek– 1 KG Reis Köftelik Kısırlık BulgurSatıcı: KEY MARKET (MP)
190,27 TL(190,27 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
28 190.27 Reis Gida Bakliyat Ikili Paket 1 Kilogram Koftelik Kisirlik Bulgur + 1 Kilogram Firik Bulgur 192,27 TL(192,27 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
29 192.27 Reis Gıda Bakliyat İkili Paket 1 Kilogram Köftelik Kısırlık bulgur + 1 Kilogram Çiğköftelik Bulgur 192,62 TL(192,62 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
30 202.62 Reis Gida Bakliyat Ikili Paket 1 Kilogram Koftelik Kisirlik Bulgur + 1 Kilogram Siyah Fasulye 202,71 TL(202,71 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
31 202.71 Reis Gıda Bakliyat İkili Paket 1 Kilogram Köftelik Kısırlık bulgur + 1 Kilogram Patlatmalık Mısır 205,56 TL(205,56 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
32 215.56 Reis Gıda Bakliyat İkili Paket 750 Gram İç Bakla + 1 Kilogram Köftelik Kısırlık Bulgur 207,92 TL(207,92 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
33 217.92 Reis Gida Bakliyat Ikili Paket 1 Kilogram Koftelik Kisirlik Bulgur + 1 Kilogram Kuru Fasulye 210,54 TL(210,54 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
34 210.54 Reis Gıda Bakliyat Köftelik Kısırlık Bulgur 1 KG + Maş Fasulye 1 KGSatıcı: KEY-Market
229,03 TL(229,03 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
35 229.03 Reis Gıda Bakliyat Köftelik Kısırlık Bulgur 1 KG + Karabuğday 1 KGSatıcı: KEY-Market
232,52 TL(232,52 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
36 232.52 Reis İkili Lezzet: 2.5 KG Reis Kırmızı İç Mercimek ve 1 KG Reis Köftelik Kısırlık BulgurSatıcı: KEY Market
238,15 TL(238,15 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
37 238.15