Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Ürün Yöresi:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Reis Osmancık Pirinç 1 kg (1 kg) Fiyatları

Reis Osmancık Pilavlık Pirinç 1 Kg 177,95 TL

(177,95 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 187.95
Reis Osmancık Pirinç 1 kg

Satıcı: KAHRAMANLAR

259,00 TL

(259,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 269
Reis Osmancık Pirinç 1Kg

Satıcı: LEVENT MARKET

330,30 TL

(330,30 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 330.30
Osmancık Pirinç 1 Kg

Satıcı: erguvanbazaar

355,90 TL

(355,90 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 355.90
Reis Osmancık Pirinç (1000Gr)

Satıcı: erguvanbazaar

400,40 TL

(400,40 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 400.40
Reis Reis Osmancık Pirinç (1000Gr)

Satıcı: erguvanbazaar

404,91 TL

(404,91 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 404.91
Osmancık Pirinç 1Kg

Satıcı: erguvanbazaar

444,90 TL

(444,90 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 444.90
Reis Osmancık Pirinç 1 Kg

Satıcı: erguvanbazaar

444,90 TL

(444,90 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 444.90
Reis Osmancık Pirinç 1 Kg

Satıcı: erguvanbazaar

444,90 TL

(444,90 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 444.90
Reis Osmancık Pirinç 1 Kğ 2 Adet

Satıcı: erguvanbazaar

889,90 TL

(444,95 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 889.90
Reis Osmancık Pirinç 1Kg

Satıcı: erguvanbazaar

449,91 TL

(449,91 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 449.91
GROS Reis Osmancık Pirinç 1 Kg

Satıcı: erguvanbazaar

449,91 TL

(449,91 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

12 449.91
Reis Osmancık Pirinç 1 Kğ 2 Adet

Satıcı: erguvanbazaar

899,91 TL

(449,96 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

13 899.91
Reis Osmancık Pirinç 1 kg

Satıcı: erguvanbazaar

499,90 TL

(499,90 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 499.90
Reis Osmancık Pirinç 1 Kğ 2 Adet

Satıcı: erguvanbazaar

999,90 TL

(499,95 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

15 1009.9

Reis Osmancık Pirinç 1 kg (1 kg) Fiyat Geçmişi

Reis Osmancık Pirinç 1 kg Ürün Ailesi

Reis Osmancık Pirinç 1 kg (1 kg) Temel Özellikleri

Yok

Reis Osmancık Pirinç 1 kg (1 kg) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Reis Osmancık Pirinç 1 kg (1 kg) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.