Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: KEY Market
196,91 TL(196,91 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 196.91 Reis Yeşil Mercimek 1 Kg 220,54 TL(220,54 TL/Kg)
+ 39,90 TL Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 230.54 Reis Yeşil Mercimek 1 KGSatıcı: KEY-Market
229,03 TL(229,03 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 229.03 Reis 1 Kg Yeşil MercimekSatıcı: KEY MARKET MP
247,07 TL(247,07 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 257.07 Reis Gıda Bakliyat Pilavlık Bulgur 1 KG + Yeşil Mercimek 1 KGSatıcı: KEY-Market
263,91 TL(263,91 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 263.91 Reis Gıda Bakliyat Kırmızı Mercimek 1 KG + Yeşil Mercimek 1 KGSatıcı: KEY-Market
276,70 TL(276,70 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 276.70 Reis Gıda Bakliyat İkili Paket 1 Kilogram Pilavlık Bulgur + 1 Kilogram Yeşil Mercimek 282,36 TL(282,36 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 292.36 Reis Gıda Bakliyat İkili Paket 1 Kilogram Kırmızı Mercimek + 1 Kilogram Yeşil Mercimek 295,31 TL(295,31 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 305.31