Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Düvenci Toptan
290,90 TL(58,18 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
1 290.90 Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi Kırmızı Mercimek 5 KgSatıcı: DİPDEPO
329,25 TL(65,85 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
2 329.25 Tarım Kredi Birlik Tarım Kredi Kırmızı Mercimek 5 KgSatıcı: DİPDEPO
347,02 TL(69,40 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
3 347.02 Tarım Kredi Birlik Tarım Kredi Kırmızı Mercimek 5 KgSatıcı: pozitifrabia
348,00 TL(69,60 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
4 348.00 Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi Kırmızı Mercimek 5 KgSatıcı: pozitifrabia
355,00 TL(71,00 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
5 355.00