Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: END GLOBAL
359,00 TL(71,80 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
1 359.00 Yayla 1121 Sella 5 Kg Basmati Pirinc 366,19 TL(73,24 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 366.19 Yayla Basmati Pirinc 1121 Sella 5 Kg 376,12 TL(75,22 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 376.12 Yayla 1121 Sella Basmati Pirinc 5 Kg 376,12 TL(75,22 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 376.12 Yayla Basmati Pirinç 1121 Sella 5 KgSatıcı: Davutoğulları LTD ŞTİ | 569 yorum
399,90 TL(79,98 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 399.90 Yayla Basmati Pirinç 1121 Sella 5 KgSatıcı: END GLOBAL
400,55 TL(80,11 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 400.55 Yayla Basmati Pirinç 1121 Sella 5 KG x 4 Adet (TOPLAM 20 KG)Satıcı: basakedt
1.649,90 TL(82,50 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
7 1649.90 Yayla Basmati Pirinç 1121 Sella 5 KgSatıcı: basakedt
469,90 TL(93,98 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 469.90