Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla 9 mm Koçbaşı Nohut 1 kg (1 kg) Fiyatları

yayla Koçbaşı Nohut 1 kg

Satıcı: Amazon.com.tr

111,50 TL

(111,50 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 121.5
Yayla Koçbaşı Nohut 1 Kg X4

Satıcı: yaylabakliyat

379,29 TL

(94,82 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 379.29
Yayla Koçbaşı Nohut 1 kg x5

Satıcı: Yayla Store

776,95 TL

(155,39 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 776.95
Yayla Koçbaşı Nohut 1 kg x4

Satıcı: Yayla Store

628,95 TL

(157,24 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 628.95
Yayla Koçbaşı Nohut 1 kg x3

Satıcı: Yayla Store

476,95 TL

(158,98 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 476.95
Yayla Koç Başı Nohut 1 kg

Satıcı: Yayla Store

161,94 TL

(161,94 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 171.94
Yayla Koçbaşı Nohut 4 x 1 KG

Satıcı: otuz2

653,37 TL

(163,34 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 653.37
Yayla Koçbaşı Nohut 1 Kg

Satıcı: ALTUNOĞLU TİCARET

177,10 TL

(177,10 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 187.1
Yayla Koçbaşı Nohut 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: Araz Et Şarküteri

778,80 TL

(194,70 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 778.80
Yayla Kırmızı Mercimek 1 Kg & Yayla Koçbaşı Nohut 1 Kg

Satıcı: Amazon.com.tr

214,00 TL

(214,00 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 224
Yayla Dermason Fasulye 1 Kg ve Yayla Koçbaşı Nohut 9 Mm (1 Kg)

Satıcı: Amazon.com.tr

222,49 TL

(222,49 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 232.49
Yayla Koçbaşı Nohut 1 KG

Satıcı: otuz2

277,86 TL

(277,86 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 277.86
Yayla Koç Başı Nohut 1 kg

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

294,17 TL

(294,17 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 304.17

Yayla 9 mm Koçbaşı Nohut 1 kg (1 kg) Fiyat Geçmişi

Yayla 9 mm Koçbaşı Nohut 1 kg Ürün Ailesi

Yayla 9 mm Koçbaşı Nohut 1 kg (1 kg) Temel Özellikleri

Yok

Yayla 9 mm Koçbaşı Nohut 1 kg (1 kg) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla 9 mm Koçbaşı Nohut 1 kg (1 kg) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.