Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Aşurelik Buğday 1 kg Fiyatları

Yayla Aşurelik Buğday (1 Kg)

Satıcı: Amazon.com.tr

63,95 TL

(63,95 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 73.95
Yayla Bakliyat Aşurelik Buğday 1 Kg X 8 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

482,60 TL

(60,33 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 482.60
Yayla Bakliyat Aşurelik Buğday 1 kg x 8 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

503,10 TL

(62,89 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 503.10
Yayla Aşurelik Buğday (1 Kg) 2li paket

Satıcı: Amazon.com.tr

127,90 TL

(63,95 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 137.9
Yayla Bakliyat Aşurelik Buğday 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

271,90 TL

(67,98 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 271.90
Yayla Aşurelik Buğday 1 kg x5

Satıcı: Yayla Store

368,95 TL

(73,79 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 368.95
Yayla Aşurelik Buğday 1 kg x4

Satıcı: Yayla Store

297,95 TL

(74,49 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 307.95
Yayla Aşurelik Buğday 1 kg x3

Satıcı: Yayla Store

226,95 TL

(75,65 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 236.95
Yayla Bakliyat Aşurelik Buğday 1 kg x 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

305,10 TL

(76,28 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 305.10
Yayla Aşurelik Buğday 1 kg

Satıcı: Yayla Store

79,95 TL

(79,95 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 89.95
Yayla Bakliyat Asurelik Bugday 1 kg x 8 Adet 659,00 TL

(82,38 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 669
Yayla Aşurelik Buğday, 1 kg, 4 Adet

Satıcı: GELTAT SUPERMARKET

339,00 TL

(84,75 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 349
Yayla Bakliyat Asurelik Bugday 1 kg x 4 Adet 399,00 TL

(99,75 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 409
Yayla Aşurelik Buğday (1 Kg) (3 paketi)

Satıcı: Amazon.com.tr

191,85 TL

(191,85 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

14 201.85

Yayla Aşurelik Buğday 1 kg Fiyat Geçmişi

Yayla Aşurelik Buğday 1 kg Temel Özellikleri

Yok

Yayla Aşurelik Buğday 1 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Aşurelik Buğday 1 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.