Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Toros Yayla Barbunya 1 Kg
Satıcı: Silifke Market
195,70 TL(195,70 TL/Kg)
+ 78,75 TL Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 205.7
Yayla Barbunya Oval 1 Kg X5 Satıcı: yaylabakliyat
589,83 TL(117,97 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
2 589.83
Yayla Barbunya (Oval) 1 kg x5 Satıcı: Yayla Store
977,95 TL(195,59 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 977.95
Yayla Barbunya (Oval) 1 kg x4 Satıcı: Yayla Store
791,95 TL(197,99 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
4 791.95
Yayla Barbunya (Oval) 1 kg x3 Satıcı: Yayla Store
599,95 TL(199,98 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
5 599.95
Yayla Barbunya (Oval) 1 kg Satıcı: Yayla Store
203,94 TL(203,94 TL/Kg)
+ 44,90 TL Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
6 213.94
Yayla Barbunya (Oval) 1 kg Satıcı: pudimarket
239,90 TL(239,90 TL/Kg)
+ 39,99 TL Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 249.9
SİLİFKE MARKET Toros Yayla Barbunya 1 kg Satıcı: Silifke market
299,00 TL(299,00 TL/Kg)
+ 39,99 TL Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 309
1 kg
195,70 TL(117,97 TL/Kg)
500 g
303,95 TL(197,98 TL/Kg)
10 kg
Fiyat bulunamadı
5 kg
Fiyat bulunamadı