Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Ürün Yöresi:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Dermason Kuru Fasulye 1 kg (1 kg) Fiyatları

yayla Dermason Fasulye, 1 kg

Satıcı: Amazon.com.tr

110,99 TL

(110,99 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 120.99
Yayla Dermason Fasulye 1 Kg X5

Satıcı: yaylabakliyat

392,05 TL

(78,41 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 392.05
Yayla Dermason Fasulye 1 Kg 12'Li

Satıcı: kaytika

1.083,70 TL

(90,31 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1083.70
Yayla Dermason Fasulye 1 Kg 6'Lı

Satıcı: kaytika

572,70 TL

(95,45 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 572.70
Yayla Dermason Fasulye 1 Kg 2'Li

Satıcı: kaytika

220,20 TL

(110,10 TL/Kg)

+ 85,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 230.2
yayla Dermason Fasulye, 1 kg 2li paket

Satıcı: Amazon.com.tr

221,98 TL

(110,99 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 231.98
Yayla Dermason Fasulye 1000 Gr X 12 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.371,80 TL

(114,32 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1371.80
Yayla Dermason Fasulye 1000 gr x 12 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.376,10 TL

(114,68 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 1376.10
Yayla Dermason Fasulye 1000 Gr X 6 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

707,00 TL

(117,83 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 707.00
Yayla Dermason Fasulye 1000 gr x 6 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

737,10 TL

(122,85 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 737.10
Yayla Dermason Fasulye 1 kg x5

Satıcı: Yayla Store

649,95 TL

(129,99 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 649.95
Yayla Dermason Fasulye 1 kg x4

Satıcı: Yayla Store

526,95 TL

(131,74 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 526.95
Yayla Dermason Fasulye 1 kg x3

Satıcı: Yayla Store

398,95 TL

(132,98 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

13 398.95
Yayla Dermason Fasulye 1 kg x2

Satıcı: Yayla Store

268,95 TL

(134,48 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

14 278.95
Yayla Dermason Fasulye 1 kg

Satıcı: Yayla Store

135,54 TL

(135,54 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

15 145.54
Yayla Dermason Fasulye 1000 gr x 12 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.679,00 TL

(139,92 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

16 1689
Yayla Dermason Fasulye 1 Kg

Satıcı: kaytika

140,90 TL

(140,90 TL/Kg)

+ 81,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 150.9
Yayla Dermason Fasulye 1 kg x5

Satıcı: Yayla Store

727,95 TL

(145,59 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

18 727.95
Yayla Dermason Fasulye 1 Kg

Satıcı: kaytika

147,50 TL

(147,50 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

19 157.5
Yayla Dermason Fasulye 1000 Gr 2 Li

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

297,80 TL

(148,90 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

20 297.80
Yayla Dermason Fasulye 1 kg

Satıcı: kaytika

149,95 TL

(149,95 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

21 159.95
Yayla Dermason Fasulye 1 Kg X5

Satıcı: otuz2

751,23 TL

(150,25 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

22 751.23
Yayla Dermason Fasulye 1 KG

Satıcı: kaytika

150,35 TL

(150,35 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

23 150.35
Yayla Dermason Fasulye 1000 gr x 6 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

929,00 TL

(154,83 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

24 939
Yayla Dermason Fasulye 1000 gr 2 li

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

314,10 TL

(157,05 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

25 314.10
Yayla Dermason Fasulye 1 KG

Satıcı: ccaticaret

161,50 TL

(161,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

26 161.50
Yayla Dermason Fasulye 1000 gr 2 li

Satıcı: GELTAT SUPERMARKET

349,00 TL

(174,50 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

27 359
Yayla Dermason Fasulye 1 kg

Satıcı: CCA TİCARET

176,40 TL

(176,40 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

28 186.4
Yayla Dermason Fasulye 1000 gr 2 li

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

389,00 TL

(194,50 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

29 399
Yayla Kırmızı Mercimek 1 Kg & Yayla Dermason Fasulye 1 Kg

Satıcı: Amazon.com.tr

213,49 TL

(213,49 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

30 223.49
Yayla Fasulye Dermason 1 Kg

Satıcı: IYAŞ AVM

220,50 TL

(220,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

31 220.50
Yayla Dermason Fasulye 1 KG

Satıcı: otuz2

247,79 TL

(247,79 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

32 247.79
Yayla Dermason Fasulye 1 kg

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

254,51 TL

(254,51 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

33 264.51
Yayla 1Kg Dermason Fasulye 8 Mm

Satıcı: KALAFATLAR

264,10 TL

(264,10 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

34 264.10
Yayla Dermason Fasulye 1 Kg ( 4 Adet)

Satıcı: fresh in city

1.199,00 TL

(299,75 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

35 1199.00
by Fasulye Erzincan Dermason Yayla Kurufasulye’si? 1Kg (YERLİ TOHUM)rulofiterol

Satıcı: RULOFİTEROL

300,00 TL

(300,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

36 300.00

Yayla Dermason Kuru Fasulye 1 kg (1 kg) Fiyat Geçmişi

Yayla Dermason Kuru Fasulye 1 kg (1 kg) Temel Özellikleri

Yok

Yayla Dermason Kuru Fasulye 1 kg (1 kg) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Dermason Kuru Fasulye 1 kg (1 kg) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.