Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Gurme Beluga Mercimek 500 gr (500 g) Fiyatları

Yayla Gurme Beluga Mercimek (500 Gr)

Satıcı: Amazon.com.tr

74,95 TL

(149,90 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

1 84.95
Yayla Gurme Beluga Mercimek 500 Gr X 8 Adet

Satıcı: kaytika

549,90 TL

(137,48 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 559.9
Yayla Gurme Beluga Mercimek (500 Gr) 2li paket

Satıcı: Amazon.com.tr

149,90 TL

(149,90 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 159.9
Yayla Gurme Beluga Mercimek 500 Gr X 8 Adet

Satıcı: B&R SHOPPİNG

720,10 TL

(180,03 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 720.10
Yayla Gurme Beluga Mercimek 500 gr

Satıcı: Yayla Store

91,14 TL

(182,28 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 101.14
Yayla Gurme Beluga Mercimek 500 Gr

Satıcı: kaytika

110,10 TL

(220,20 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 120.1
Yayla Gurme Beluga Mercimek 500 G

Satıcı: kaytika

126,85 TL

(253,70 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 126.85
Yayla Gurme Beluga Mercimek 500 G

Satıcı: alvantaj

146,06 TL

(292,12 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 146.06
Yayla Gurme Beluga Mercimek 500 G

Satıcı: E-GrossMarket

148,43 TL

(296,86 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 148.43
Yayla Gurme Beluga Mercimek 500 Gr

Satıcı: B&R SHOPPİNG

159,40 TL

(318,80 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 169.4
Yayla Gurme Beluga Mercimek 500 gr

Satıcı: e-grossmarket

162,26 TL

(324,52 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

11 172.26
Yayla Gurme Beluga Mercimek 500 Gr

Satıcı: egrossmarket

167,90 TL

(335,80 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

12 167.90
Yayla Gurme Beluga Mercimek 500 G

Satıcı: emgfood

255,00 TL

(510,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 255.00
Yayla Gurme Beluga Mercimek 500 Gr

Satıcı: EMGFOOD

300,00 TL

(600,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

14 300.00

Yayla Gurme Beluga Mercimek 500 gr (500 g) Fiyat Geçmişi

Yayla Gurme Beluga Mercimek 500 gr Ürün Ailesi

Yayla Gurme Beluga Mercimek 500 gr Bakliyat 500 g 74,95 TL(137,48 TL/Kg)
Yayla Gurme Beluga Mercimek 5 kg Bakliyat 5 kg Fiyat bulunamadı

Yayla Gurme Beluga Mercimek 500 gr (500 g) Temel Özellikleri

Yok

Yayla Gurme Beluga Mercimek 500 gr (500 g) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Gurme Beluga Mercimek 500 gr (500 g) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.