Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 gr (500 g) Fiyatları

Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 G

Satıcı: alvantaj

133,61 TL

(267,22 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 133.61
Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 Gr 8'Li

Satıcı: kaytika

752,90 TL

(188,23 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 752.90
Yayla Gurme Beyaz Kinoa 8 x 500 G

Satıcı: kaytika

761,35 TL

(190,34 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 761.35
Yayla Gurme Beyaz Kinoa 4 x 500 G

Satıcı: kaytika

432,35 TL

(216,18 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 432.35
Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 Gr 4'Lü

Satıcı: kaytika

440,50 TL

(220,25 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 440.50
yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 G x 8 Adet (Koli)

Satıcı: kaytika

899,95 TL

(224,99 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 909.95
Yayla Gurme Beyaz Kinoa 8 x 500 G

Satıcı: E-GrossMarket

970,93 TL

(242,73 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 970.93
Yayla Beyaz Kinoa 500 Gr X 8 Adet

Satıcı: egrossmarket

998,90 TL

(249,73 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 998.90
Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 gr x 8 Adet

Satıcı: e-grossmarket

1.018,61 TL

(254,65 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 1018.61
Yayla Gurme Beyaz Kinoa 4 x 500 G

Satıcı: E-GrossMarket

517,85 TL

(258,93 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 517.85
Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 G X 8 Adet (Koli)

Satıcı: B&R SHOPPİNG

1.040,50 TL

(260,13 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 1040.50
Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 gr x 4 Adet

Satıcı: e-grossmarket

546,38 TL

(273,19 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 546.38
Yayla Beyaz Kinoa 500 Gr X 4 Adet

Satıcı: egrossmarket

553,90 TL

(276,95 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

13 553.90
Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 Gr X 4 Adet

Satıcı: B&R SHOPPİNG

559,90 TL

(279,95 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

14 559.90
Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 Gr

Satıcı: kaytika

149,70 TL

(299,40 TL/Kg)

+ 81,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

15 159.7
Yayla Gurme Beyaz Kinoa (500 Gr)

Satıcı: Amazon.com.tr

149,95 TL

(299,90 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

16 159.95
Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 G

Satıcı: kaytika

159,75 TL

(319,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

17 159.75
Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 Gr

Satıcı: B&R SHOPPİNG

199,50 TL

(399,00 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

18 209.5
Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 G

Satıcı: E-GrossMarket

201,07 TL

(402,14 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

19 201.07
Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 gr

Satıcı: e-grossmarket

215,72 TL

(431,44 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

20 225.72
Yayla Beyaz Kinoa 500 Gr

Satıcı: egrossmarket

222,90 TL

(445,80 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

21 222.90
Yayla Haşlanmış Bezelye 700 Gr & Gurme Beyaz Kinoa 500 Gr

Satıcı: Amazon.com.tr

229,45 TL

(458,90 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

22 239.45
Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 gr

Satıcı: CCA TİCARET

263,70 TL

(527,40 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

23 273.7
Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 G

Satıcı: gurmepasaj

264,90 TL

(529,80 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

24 264.90
Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 G

Satıcı: ccaticaret

295,20 TL

(590,40 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

25 295.20
Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 Gr

Satıcı: EMGFOOD

350,00 TL

(700,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

26 350.00

Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 gr (500 g) Fiyat Geçmişi

Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 gr Ürün Ailesi

Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 gr Bakliyat 500 g 133,61 TL(188,23 TL/Kg)
Yayla Gurme Beyaz Kinoa 5 kg Bakliyat 5 kg Fiyat bulunamadı

Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 gr (500 g) Temel Özellikleri

Yok

Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 gr (500 g) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 gr (500 g) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.