Ürün Tipi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Gurme Börülce 500 gr Fiyatları

Yayla Gurme Börülce 500 gr

Satıcı: PratikPazar

89,10 TL

(178,20 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 99.1
Yayla Gurme Börülce 500 Gr X 8 Adet

Satıcı: egrossmarket

492,90 TL

(123,23 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 492.90
Yayla Gurme Börülce 500 gr x 8 Adet

Satıcı: e-grossmarket

514,70 TL

(128,68 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 514.70
Yayla Gurme Börülce 500 gr x 4 Adet

Satıcı: e-grossmarket

285,90 TL

(142,95 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 295.9
Yayla Gurme Börülce 500 gr x 4 Adet

Satıcı: e-grossmarket

293,93 TL

(146,97 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 303.93
Yayla Gurme Börülce 500 gr x 4 Adet

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

299,00 TL

(149,50 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 309
Yayla Gurme Börülce 500 gr x 4 Adet

Satıcı: kaytika

299,95 TL

(149,98 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 309.95
Yayla Gurme Börülce 500 Gr X 4 Adet

Satıcı: egrossmarket

300,90 TL

(150,45 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 300.90
Yayla Gurme Börülce 500 gr x5

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

419,00 TL

(167,60 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 419.00
Yayla Gurme Börülce 500 gr x5

Satıcı: B&E LİFE

419,00 TL

(167,60 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 419.00
Yayla Gurme Börülce 500 gr

Satıcı: Yayla Store

89,95 TL

(179,90 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 99.95
Yayla Gurme Börülce 500 gr x5

Satıcı: Yayla Store

463,95 TL

(185,58 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 463.95
Yayla Gurme Börülce 500 gr x4

Satıcı: Yayla Store

375,95 TL

(187,98 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 375.95
Yayla Gurme Börülce 500 gr x2

Satıcı: Yayla Store

191,95 TL

(191,95 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 201.95
Yayla Gurme Börülce 500 gr

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

99,00 TL

(198,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

15 109
Yayla Gurme Börülce 500 Gr X 4 Adet

Satıcı: B&R SHOPPİNG

399,70 TL

(199,85 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 399.70
Yayla Gurme 500 Gr Börülce

Satıcı: kaytika

114,50 TL

(229,00 TL/Kg)

+ 81,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 124.5
Yayla Gurme Börülce 500 Gr

Satıcı: B&R SHOPPİNG

143,40 TL

(286,80 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 153.4
Yayla Gurme Börülce 500 g

Satıcı: kaytika

149,95 TL

(299,90 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

19 159.95
Yayla Gurme Börülce 500 gr

Satıcı: e-grossmarket

153,35 TL

(306,70 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

20 163.35
Yayla Gurme Börülce 500 Gr

Satıcı: egrossmarket

159,90 TL

(319,80 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

21 159.90

Yayla Gurme Börülce 500 gr Fiyat Geçmişi

Yayla Gurme Börülce 500 gr Temel Özellikleri

Yok

Yayla Gurme Börülce 500 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Gurme Börülce 500 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.