Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Yayla Gurme Chia Tohumu 500 Gr Satıcı: Amazon.com.tr
182,90 TL(365,80 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
1 192.9
Yayla Gurme Chia Tohumu 500 Gr X4 Satıcı: yaylabakliyat
508,63 TL(254,32 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 508.63
Yayla Chıa Tohumu 500 Gr X 2 Adet
Satıcı: B&R SHOPPİNG
282,30 TL(282,30 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 282.30
Yayla Chıa Tohumu 500 Gr X 4 Adet
Satıcı: B&R SHOPPİNG
640,00 TL(320,00 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 640.00
Yayla CHIA TOHUMU 500 gr x 4 Adet Satıcı: Ş&R SHOPPİNG
799,00 TL(399,50 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 799.00
500 g
182,90 TL(254,32 TL/Kg)
5 kg
Fiyat bulunamadı