Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Gurme Firik Bulgur 500 gr Fiyatları

Yayla Gurme Firik Bulgur 500 gr

Satıcı: B&E LİFE

155,00 TL

(310,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 165
Yayla Gurme Firik Bulgur 500 gr x4

Satıcı: B&E LİFE

545,00 TL

(272,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 545.00
Yayla Gurme Firik Bulgur 500 gr x2

Satıcı: B&E LİFE

299,99 TL

(299,99 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 309.99
Yayla Gurme Firik Bulgur 500 gr

Satıcı: Yayla Store

156,95 TL

(313,90 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 166.95
Yayla Gurme Firik Bulgur 500 Gr

Satıcı: B&R SHOPPİNG

159,40 TL

(318,80 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 169.4
Yayla Gurme Firik Bulgur 500 gr x4

Satıcı: Yayla Store

650,95 TL

(325,48 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 650.95
Yayla Gurme Firik Bulgur 500 gr x2

Satıcı: Yayla Store

333,95 TL

(333,95 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 333.95
Yayla Gurme Firik Bulgur 500 gr

Satıcı: Ş&R SHOPPİNG

169,00 TL

(338,00 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 179
Yayla Gurme Firik Bulgur 500 G

Satıcı: gurmepasaj

179,90 TL

(359,80 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 179.90
Yayla Gurme Firik Bulgur 500 gr

Satıcı: gurmepasaj

179,90 TL

(359,80 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 189.9
Yayla Gurme Firik Bulgur 500 gr

Satıcı: Kodal Dijital

199,90 TL

(399,80 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 209.9

Yayla Gurme Firik Bulgur 500 gr Fiyat Geçmişi

Yayla Gurme Firik Bulgur 500 gr Temel Özellikleri

Yok

Yayla Gurme Firik Bulgur 500 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Bulgur
• Ürün Cinsi Firik Bulgur
• Kullanım Alanı Pilav
• Menşei Türkiye
• Organik Sertifikası Yok
• Ağırlık 500 g
• Diğer Özellikler Yeşil Buğday Mahsulü

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Gurme Firik Bulgur 500 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.